Magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Missouri, MO - Magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Missouri, MO hledejte zde!

Magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Missouri, MO - Zde naleznete magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Missouri, MO

Technologie

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

I když technologie se může zdát jako současným vývojem, lidé byli pomocí technologie od té doby začali konverze přírodních zdrojů do nástroje. Například pochopení vzniku požáru a jeho využití v prehistorické vaření mohl být považován za aspekt techniky.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Missouri je stát USA, který se nachází ve středozápadní Spojené státy. Město je přezdíván jako "Ukaž mi stav". Kolem 2.000 dolarů obnovitelné zásluhy stipendium je nabízen v různých univerzitách v provincii. "

Magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Missouri, MO - Veškeré informace o magisterském studiu Technologie v Spojené státy americké - Missouri, MO Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Missouri, MO zde!

Čtěte více

Northwest Missouri State University
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Maryville

[+]

Magisterske studium Technologie v Missouri, MO. Průměrná velikost třídy na severozápadě je 27. <=7 [-]