Dálkové magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Massachusetts, MA - Dálkové magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Massachusetts, MA hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Massachusetts, MA - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Massachusetts, MA

Technologie

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Magisterský titul v oboru technologie zahrnuje výuku technických a osobních kompetencí v různých oblastech. Stupeň sám o sobě je obvykle různé stupně do stejné kategorie a může obsahovat technické vzdělání, rozvoj a výpočetní techniky nebo řízení.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Massachusetts je stát ve Spojených státech hraničí Rhode Island, Connecticut, Vermont, New Hampshire a Atlantský oceán. Existuje více než 121 vysokých škol ve městě, které zahrnují univerzity, které patří mezi top čtyřicet institucí vesmíru. Město je také známé pro Appalachian stezka, střední stav stezka, bobkový okruh stezky pro pěší turistiku. Plachtění, pitné vody a rybolov na otevřeném moři a pozorování velryb jsou některé další rekreační zařízení v tomto stavu.

Dálkové magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Massachusetts, MA - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Technologie v Spojené státy americké - Massachusetts, MA Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Massachusetts, MA zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Technologie Spojené státy americké Massachusetts, MA distance země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Spojené státy americké Dálkové místo.

or search for similar programs here