MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Findlay - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Findlay

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

I když technologie se může zdát jako současným vývojem, lidé byli pomocí technologie od té doby začali konverze přírodních zdrojů do nástroje. Například pochopení vzniku požáru a jeho využití v prehistorické vaření mohl být považován za aspekt techniky.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Findlay je město nachází v Ohiu a je vlastně druhá největší v severozápadním Ohiu. Nick pojmenovaný jako "vlajka města," Findlay má stabilní systém zdravotnictví a vzdělávání, které slouží komunitě efektivně. To je doma k proslulé univerzitě, která nabízí bakalářské a magisterské programy v oblasti vzdělávání.

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Findlay - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologie v Spojené státy americké - Findlay Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Findlay zde!

2 Výsledky v Technologie, Findlay Filter

Master of Science v aplikované bezpečnosti a Analytics

The University of Findlay
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Univerzita Findlay je Master of Science v aplikované bezpečnost a Analytics se zaměřuje na pokročilé ročníkové práce ve vedení a technologie, zejména velkých dat a kybernetick ...

Čtěte více

Master of Science ve zdravotnické informatice

The University of Findlay
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Online magisterský program vědy ve zdravotnické informatice na The University of Findlay je založen na vědě za elektronickými zdravotními záznamy.

Čtěte více