MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Phoenix - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Phoenix

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

I když technologie se může zdát jako současným vývojem, lidé byli pomocí technologie od té doby začali konverze přírodních zdrojů do nástroje. Například pochopení vzniku požáru a jeho využití v prehistorické vaření mohl být považován za aspekt techniky.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Phoenix je největší město v Arizoně státě a šesté nejlidnatější město v USA. Phoenix je domovem největších univerzit v USA, který má více než 72.000 studentů zapsaných v roce 2011. Řada vysokých škol rovněž sloužit městu.

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Phoenix - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologie v Spojené státy americké - Phoenix Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Phoenix zde!

2 Výsledky v Technologie, Phoenix Filter

Mistr Informačních Systémů

University of Phoenix Online
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Online forma

Mistr informačních systémů (MIS), program poskytuje poznatky úspěšně aplikovat teorii informačních systémů a principy pro řešení skutečné příležitosti světového obchodu a výzv ...

Čtěte více

Mistr Informačních Systémů / Správa

University of Phoenix Online
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Online forma

Masters of informačních systémů / Management (MIS / M), program je zaměřen na získání teorie informačních technologií a aplikací teorie a praxe v reálném světě, obchodní příle ...

Čtěte více