Filter
Itálie Pace: Všechny

Dálkové magisterské studium Technologie v Itálie - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Technologie v Itálie

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

I když technologie se může zdát jako současným vývojem, lidé byli pomocí technologie od té doby začali konverze přírodních zdrojů do nástroje. Například pochopení vzniku požáru a jeho využití v prehistorické vaření mohl být považován za aspekt techniky.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Dálkové magisterské studium Technologie v Itálie - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Technologie v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Results in Technologie, Itálie, Dálkové

Other options within this field of study:
Life Learning

Tento majster má pouze jedno zaměření: umožnit těm, kteří ho následují, používat Strojové učení v R. Všechno potom obíhá okolo cíle umožnit studentům realizovat své model ... [+]

Naučte se vytvářet a hodnotit modely regrese, klasifikace a shlukování.

Jsem Luca Naso, astrofyzik, který je vášnivý ohledně dat a technologií (ale také startupů a běží!). S tímto on-line mistrem "Master Executive v Machine Learning a analýza dat" chci vás naučit, jak vstoupit do nádherného světa Machine Learning. Konkrétně vás budeme postupovat krok za krokem v teorii Machine Learning, stejně jako v jeho praktické aplikaci s programovacím jazykem R.

Proč zvolit tento kurz?

Tento majster má pouze jedno zaměření: umožnit těm, kteří ho následují, používat Strojové učení v R. Všechno potom obíhá okolo cíle umožnit studentům realizovat své modely Strojového učení nezávisle pomocí R. Pro dosažení tohoto výsledku jsou bylo vloženo mnoho tutoriálů, kde jsou všechny kroky prováděny jeden po druhém. Současně existují teoretické relace, které nám umožňují pochopit principy různých algoritmů nebo strategií.... [-]

Itálie Milan
Přihlašování započato
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině