Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - Dillí - Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - Dillí hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - Dillí - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - Dillí

Technologie

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Mistr v oblasti technologií je sada různých stupňů, které jsou závislé na instituci, ve které jsou učí. Mohou zahrnovat technické vzdělání, výpočetní technika či řízení, a vývoj. Zahrnují výuku technických a osobních kompetencí v těchto oblastech.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Indie, oficiálně Indická republika, je země v jižní Asii. Jedná se o sedmou největší zemí podle oblasti, druhé nejlidnatější zemí s více než 1.2 miliardy lidí, a nejlidnatější demokracie na světě

Dillí je hlavním městem Indie a druhým největším v souvislosti s populací po Mumbai. S 22 miliony obyvatel, je hodnocena jako čtvrtá nejlidnatější město na světě s téměř 200 institucí vyššího vzdělávání sloužit velkou populaci.

Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - Dillí - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Technologie v Indie - Dillí Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie - Dillí zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Technologie Indie Dillí distance země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Dálkové místo.

Search for similar programs here