Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - NCR-Delhi - Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - NCR-Delhi hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - NCR-Delhi - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - NCR-Delhi

Technologie

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Jedním z největších aspektů technologie je, že když je vložené do strojů a zařízení, většinou jednotlivé provozu stroje nebo zařízení, není třeba chápat specifika jak tato technologie funguje. Například, někdo pomocí počítače nemusí pochopit mechaniku pevného disku, aby prospěch z jeho používání.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Indie, oficiálně Indická republika, je země v jižní Asii. Jedná se o sedmou největší zemí podle oblasti, druhé nejlidnatější zemí s více než 1.2 miliardy lidí, a nejlidnatější demokracie na světě

Region hlavního města Dillí, se odkazuje na velké metropolitní oblasti pokrývající celý region Dillí a jeho okolí. Je držitelem v zemi největší počet obyvatel více než 22.000.000 obyvatel v jeho mezích. Existuje několik prestižních institucí dispozici zde soukromé i veřejné.

Dálkové magisterské studium Technologie v Indie - NCR-Delhi - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Technologie v Indie - NCR-Delhi Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie - NCR-Delhi zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Technologie Indie NCR-Delhi distance země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Dálkové místo.

Search for similar programs here