MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Francie - Lille - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologie v Francie - Lille

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Začlenění technologií do moderní společnosti bylo často příčinou politické a filozofické debaty. Hlavním problémem je, zda technologie skutečně pomáhá, nebo škodí lidstvo. Někteří argumentují, že nadužívání technologie je škodlivé pro životní prostředí, zatímco jiní věří, že to je nezbytným aspektem lidského vývoje.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Odpočívá podél řeky Deule je Lille, hlavní město Lille Metropole ve francouzském Flandrech. Město má přes 200.000 obyvatel. Lille město má 6 univerzit a několika vysokých škol.

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Francie - Lille - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologie v Francie - Lille Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Lille zde!

2 Výsledky v Technologie, Lille Filter

Master of Science v Big Data Analytics pro podnikání

IESEG School of Management Lille - Paris
MSc
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Připojte se k našemu MSc ve společnosti Big Data Analytics for Business: jednoroční program plně vyučovaný v angličtině na jedné z nejlepších obchodních škol ve Francii na naš ...

Čtěte více

Hlavní počítač

Catholic University of Lille – Faculty of Management, Economics & Science
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Francouzština
Kampus

Digitální trh se rychle mění a informační systém se stal nástroj produktivity, konkurenceschopnosti a diferenciaci. Mistr přizpůsobí a změny, a to zejména kolem webu a mobilní ...

Čtěte více