$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Estonsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologie v Estonsko

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. I když technologie se může zdát jako současným vývojem, lidé byli pomocí technologie od té doby začali konverze přírodních zdrojů do nástroje. Například pochopení vzniku požáru a… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

I když technologie se může zdát jako současným vývojem, lidé byli pomocí technologie od té doby začali konverze přírodních zdrojů do nástroje. Například pochopení vzniku požáru a jeho využití v prehistorické vaření mohl být považován za aspekt techniky.

Estonsko je mimo jiné známý pro své lesy (které tvoří téměř polovinu území), a za to, že jedinou zemí v Evropě s téměř úplné pokrytí 4G sítě. Estonsko poskytuje na vysoké úrovni a mezinárodně uznávané vzdělání, a mnoho univerzit v zemi studijních programů nabízí v angličtině.

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Estonsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologie v Estonsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu v Estonsku
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Estonian Information Technology College
Tallinn, Estonsko

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Kampus