MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Technologie potravin a nápojů zde!

Studenti, kteří splnili požadavky na bakalářský titul a touha po dalším vzdělávání, se často rozhodnou pro absolvování magisterského studia. Dokončení magisterského studijního programu může rozšířit možnosti kariéry absolventa ve vybraném oboru.

Co je Master v technologii potravin a nápojů? Tento typ programu se obvykle zaměřuje na klíčová témata spojená s potravinovou technologií, jako je balení, chemie, mikrobiologie, přísady, zpracování a politika. Kurz často vyžaduje, aby studenti prokázali jak praktické, tak teoretické uplatnění svých znalostí o prezentovaných tématech. Programy se často snaží poskytnout studentům informace o současných trendech, inovacích a nařízeních. Většina institucí nabízí studentům možnost volby na plný a částečný úvazek.

Po splnění požadavků na Master in Food and Beverage Technology mohou studenti mít lepší pochopení lidského chování a vědí, jak optimalizovat procesy kvality a bezpečnosti. Studenti mohou také rozvíjet své komunikační dovednosti. Tyto prospěšné dovednosti mohou absolventům umožnit najít lepší vyhlídky na zaměstnání a vyšší mzdy.

Náklady na absolvování magisterského studia jsou ovlivněny mnoha faktory a liší se od instituce až po instituci. Studenti by měli kontaktovat školu, aby získali konkrétní informace o nákladech.

Získání titulu Master in Food and Beverage Technology může absolventům vybavit dovednosti, které potřebují, aby se dařily ve stále se vyvíjejícím potravinářském průmyslu. Absolventi mohou najít práci jako manažery zajišťující kvalitu, ředitele výzkumu a vývoje, inovační ředitele, výkonné kuchaře, obchodní ředitele a procesní inženýry, kteří používají své nejnovější vědomosti o technologii vědy a techniky k vytváření, provádění a testování nových technologií v oblasti potravin.

Kariérní příležitosti často převyšují studenti, kteří si vybírají postgraduální vzdělání tím, že získají magisterský titul. Instituce na celém světě nabízejí související magisterské studijní programy, ze kterých si studenti mohou vybrat. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

5 Výsledky v Technologie potravin a nápojů Filter

Mistr v biotechnologii potravin

Ural Federal University
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
30 Zář 2020
Angličtina
Kampus

Magisterský program v potravinářské biotechnologii si klade za cíl připravit kvalifikované odborníky v oblasti kontroly kvality výroby, vývoje produktů a inovací v potravinářs ...

Čtěte více

Master of Science v bezpečnosti potravin a inženýrství kvality

University Of Debrecen
MSc
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

MSc v oblasti bezpečnosti a kvality potravin je navržen tak, aby rozvíjel své bakalářské znalosti a zlepšil je prostřednictvím aplikace a výzkumu.

Čtěte více

Magistr z rostlinného a strojního inženýrství potravinářského průmyslu

University of Parma
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Italština
Kampus

Mistr vědy v strojírenství a potravinářském průmyslu je určen jako specifické cíle:

Čtěte více

MSc jídlo a pití inovace

Abertay University
Magistr
Srp 2020
<
Denní studium
<
12 měsíce
Kampus

MSc Jídlo a pití inovace nabízí jedinečnou postgraduální zážitek, který byl navržen v diskusi s průmyslovými subjekty (Skotsko jídlo a pití, rozvoj dovedností Skotsko, rozhran ...

Čtěte více

MSc / PgD / PgC Potravinářská technologie pro průmysl (Online distanční vzdělávání)

Cardiff Metropolitan University
MSc
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Online forma

Cílem tohoto on-line programu je rozvíjet pracovníky v potravinářském průmyslu, zejména ty, které pracují v oblasti technického zabezpečení jakosti a NPD, s konkrétním odkazem ...

Čtěte více