MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Technologie potravin a nápojů Spojené království zde!

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studium potravinářské a nápojové techniky se často zaměřuje na několik klíčových aspektů potravinářského a nápojového průmyslu, jako je distribuce, konzervování, balení a bezpečnost potravin. Tato oblast studia může být ideální pro kandidáty, kteří se zajímají o kariéru stravovacích služeb.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Technologie potravin a nápojů v Spojené království. Získejte všechny informace o Technologie potravin a nápojů a obraťte se na školu přímo zde.

2 Výsledky v Technologie potravin a nápojů, Spojené království Filter

MSc jídlo a pití inovace

Abertay University
Magistr
Srp 2020
<
Denní studium
<
12 měsíce
Kampus

MSc Jídlo a pití inovace nabízí jedinečnou postgraduální zážitek, který byl navržen v diskusi s průmyslovými subjekty (Skotsko jídlo a pití, rozvoj dovedností Skotsko, rozhran ...

Čtěte více

MSc / PgD / PgC Potravinářská technologie pro průmysl (Online distanční vzdělávání)

Cardiff Metropolitan University
MSc
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Online forma

Cílem tohoto on-line programu je rozvíjet pracovníky v potravinářském průmyslu, zejména ty, které pracují v oblasti technického zabezpečení jakosti a NPD, s konkrétním odkazem ...

Čtěte více