MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Technologie potravin a nápojů v Evropa tady!

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Studium potravinářské a nápojové technologie může být zajímavé pro jednotlivce, kteří hledají kariéru v potravinářském průmyslu, neboť tato oblast studia se může zaměřit na rozvoj základního chápání přípravy, zpracování a bezpečnosti potravin.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Technologie potravin a nápojů v Evropa. Získejte všechny informace o Technologie potravin a nápojů a obraťte se na školu přímo v Evropa!

2 Výsledky v Technologie potravin a nápojů, Evropa Filter

MSc jídlo a pití inovace

Abertay University
Kampus Denní studium 12 měsíce Srpen 2020 Spojené království Dundee

MSc Jídlo a pití inovace nabízí jedinečnou postgraduální zážitek, který byl navržen v diskusi s průmyslovými subjekty (Skotsko jídlo a pití, rozvoj dovedností Skotsko, rozhraní potraviny ...

Magistr Inženýrství Pro Potravinářský Průmysl Zařízení

University of Parma
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Parma

Mistr vědy v strojírenství a potravinářském průmyslu je určen jako specifické cíle: