Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Technologie potravin a nápojů zde!

Studenti, kteří splnili požadavky na bakalářský titul a touha po dalším vzdělávání, se často rozhodnou pro absolvování magisterského studia. Dokončení magisterského studijního programu může rozšířit možnosti kariéry absolventa ve vybraném oboru.

Co je Master v technologii potravin a nápojů? Tento typ programu se obvykle zaměřuje na klíčová témata spojená s potravinovou technologií, jako je balení, chemie, mikrobiologie, přísady, zpracování a politika. Kurz často vyžaduje, aby studenti prokázali jak praktické, tak teoretické uplatnění svých znalostí o prezentovaných tématech. Programy se často snaží poskytnout studentům informace o současných trendech, inovacích a nařízeních. Většina institucí nabízí studentům možnost volby na plný a částečný úvazek.

Po splnění požadavků na Master in Food and Beverage Technology mohou studenti mít lepší pochopení lidského chování a vědí, jak optimalizovat procesy kvality a bezpečnosti. Studenti mohou také rozvíjet své komunikační dovednosti. Tyto prospěšné dovednosti mohou absolventům umožnit najít lepší vyhlídky na zaměstnání a vyšší mzdy.

Náklady na absolvování magisterského studia jsou ovlivněny mnoha faktory a liší se od instituce až po instituci. Studenti by měli kontaktovat školu, aby získali konkrétní informace o nákladech.

Získání titulu Master in Food and Beverage Technology může absolventům vybavit dovednosti, které potřebují, aby se dařily ve stále se vyvíjejícím potravinářském průmyslu. Absolventi mohou najít práci jako manažery zajišťující kvalitu, ředitele výzkumu a vývoje, inovační ředitele, výkonné kuchaře, obchodní ředitele a procesní inženýry, kteří používají své nejnovější vědomosti o technologii vědy a techniky k vytváření, provádění a testování nových technologií v oblasti potravin.

Kariérní příležitosti často převyšují studenti, kteří si vybírají postgraduální vzdělání tím, že získají magisterský titul. Instituce na celém světě nabízejí související magisterské studijní programy, ze kterých si studenti mohou vybrat. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Technologie potravin a nápojů

Abertay University

MSc Jídlo a pití inovace nabízí jedinečnou postgraduální zážitek, který byl navržen v diskusi s průmyslovými subjekty (Skotsko jídlo a pití, rozvoj dovedností Skotsko, ro ... [+]

MSc Jídlo a pití Innovation

Skotská rada pro financování poplatek financované místa jsou k dispozici pro způsobilé studenty a bude udělena na základě soutěže na základě žádosti.

Uplatňovat svůj vlastní odborný schopnosti a rozvíjet novou specifickou odbornost sektoru prostřednictvím specializovaného vzdělávání a spolupráce smíšené tým pracuje na inovačních projektech průmyslu vázané Další informace o průmyslu očekávání, jak si jsou podporovány a mentored zkušenými profesionály a akademickými odborníky Učební osnovy navržen ve spolupráci s Scotland jídlo a pití, rozvoj dovedností Skotsko a rozhraní Jídlo a pití, aby splňovaly požadavky tohoto odvětví Jídlo a pití Zapojte se s naší velmi úspěšné obchodní rameno potravin Inovace @ Abertay a interdisciplinárních s vědci z celé univerzity ... [-]
Spojené království Dundee
Srpen 2020
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Mistr vědy v strojírenství a potravinářském průmyslu je určen jako specifické cíle: ... [+]

Typ: Magisterský studijní program Doba trvání: 2 roky Třída: LM-33 - Třída druhého stupně ve strojírenství Kredity: 120 Přístup: Zdarma

Mistr vědy v strojírenství a potravinářském průmyslu je určen jako specifické cíle:

vytvoření postavy s pevnou přípravou v sektorech, které charakterizují návrh strojů pro potravinářský průmysl, návrh a řízení rostlin pro potravinářský průmysl a řízení procesů výroby potravin;doplňující důraz kladený na prohlubování obalů a jejich udržitelnost, simulační modely na podporu návrhu a řízení potravinářských závodů a souvisejících činností souvisejících s potravinářským sektorem.... [-]
Itálie Parma
Kontaktuj školu
Italština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině