Dálkové magisterské studium Technologický management v Severní Amerika - Dálkové magisterské studium Technologický management v Severní Amerika hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Technologický management v Severní Amerika - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Technologický management v Severní Amerika

Technologický management

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

S pomocí pole ze zásad z obchodní strategie, řízení, navrhování a konstruování, pozice v technologickém řízení se zaměřují především na dohled nad technickým pracovníkům a jejich vývoj produktu tak, že inovace mohou být vedena tak, aby se apelovat na trzích.

 

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Dálkové magisterské studium Technologický management v Severní Amerika - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Technologický management v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

Čtěte více

MicroMasters Program in Managing Technology & Innovation: How to Deal with Disruptive Change (RWTH Aachen University)

edX
Online forma 36 týdnů September 2018 Spojené státy americké Cambridge

[+]

Dálkové magisterske studium Technologický management v Severní Amerika . Take Your Credential na další úroveň [-]

Master Of Professional Studies V Technologickém Managementu

Georgetown University Online
Online forma Kombinované 2 let August 2018 Spojené státy americké Georgetown

Georgetown online Master of Professional Studies v technologickém managementu připravuje studenty, aby úspěšně vedli technologické iniciativy, vyvíjeli špičková obchodní řešení a maximalizovali příležitosti díky technologickým inovacím. Tento program, který vyučuje odborníci z oblasti technologií v popředí průmyslu, propojuje technologii s osvědčenými postupy v oblasti obchodu, komunikace a řízení a přeměňuje kvalifikované odborníky na přední představitele a vedoucí pracovníky. [+]

Georgetown University on-line Master of Professional Studies v technologickém managementu poskytuje odborníkům v oblasti technologií jedinečnou zkušenost se vzděláváním spojující schopnosti podnikového managementu s technologickými znalostmi - rozvíjet novou generaci dobře zaokrouhlovaných senior technologů, kteří jsou vybaveni a připraveni čelit výzvám, kterým čelí dnešní vždy-na společnosti a organizace. Studenti posunou svou IT kariéru vpřed tím, že se učí a vyvíjejí osvědčené techniky - včetně obchodních i IT dovedností - k tomu, aby vedly hlavní technologické iniciativy a vytvořily kultury inovací a angažovanosti: - Master schopnost kritického myšlení potřebná k analýze klíčových obchodních otázek a rozvíjení kreativních řešení na obchodní a technologické výzvy. - Maximalizovat tržní, podnikatelskou, mezinárodní expanzi, služby zákazníkům a příležitosti k příjmům prostřednictvím technologických inovací. - zdokonalit vůdčí schopnosti potřebné k ovlivnění celé organizace. - Správa organizační změny v souvislosti s nasazením technologií. - Vyhněte se nákladným narušením bezpečnosti, ztrátám dat a výpadkům dat. - Vytvářet strategické výhody pomocí nových technologií, jako jsou sociální média, velká data a výpočetní technika z cloudu. Dnešní organizace potřebují kvalifikovaných a inovativních šéfů informačních technologií (CIO) a dalších vedoucích pracovníků v oblasti strategických informačních technologií (IT), kteří mohou nejen rozvíjet a nasadit kritické technologie, ale také zajistit, aby tyto podnikové technologie měly transformační dopad na organizace, zaměstnance a zákazníky . Mistr odborných studií v technologickém managementu program je zaměřen na poskytnutí studentům nástroje a zkušenosti potřebné k tomu, aby se připojili k řadám "velkého myšlení" IT profesionálů, kteří vedou zákaznické technologické inovace, které pomáhají organizacím maximalizovat své spodní linie. Funkce programu -... [-]


Modelování A Simulace Mi

Old Dominion University
Online forma Denní studium Kombinované January 2019 Spojené státy americké Norfolk

Prozkoumat inovativní řešení pro hospodářský rozvoj, péči o zdraví a otázkách dopravy s ODU je on-line počítačového modelování, simulace a vizualizace stupně. Náš program poskytuje silný, společný předmět jádro, ale také poskytuje vám flexibilitu navrhnout studijní plán, aby vyhovoval vašim zájmy a cíle. Výsledek vám pomůže transformovat své znalosti z teorie do praxe ... [+]

Prozkoumat inovativní řešení pro hospodářský rozvoj, péči o zdraví a otázkách dopravy s ODU je on-line počítačového modelování, simulace a vizualizace stupně.

Náš program poskytuje silný, společný předmět jádro, ale také poskytuje vám flexibilitu navrhnout studijní plán, aby vyhovoval vašim zájmy a cíle. Výsledek vám pomůže transformovat své znalosti z teorie do praxe.

Povinné předměty 30 kreditních hodin

Budete mít 12 kreditů v základních kurzů a zvolte 18 kreditů z volitelných předmětů. Některé volitelné předměty mohou mít předpoklady. Váš program vyvrcholí komplexní zkouškou a krátkým kritiky.

Online Learning Environment ... [-]