Dálkové magisterské studium Technologický management v Evropa - Dálkové magisterské studium Technologický management v Evropa hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Technologický management v Evropa - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Technologický management v Evropa

Technologický management

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Master in Management je technologie titul zabývající se správou a nasazení technologie v obchodního hlediska. To má za účel výuky studentům možnosti nových technologií a jak je použít, že pro zvýšení výkonnosti podniku.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Dálkové magisterské studium Technologický management v Evropa - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Technologický management v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Čtěte více

Masters V Provozu A údržby Trubců

VIU Valencian International University
Online forma Denní studium October 2018 Španělsko Barcelona

Trh s trubců je revoluci ve světě letectví a přispívání do škol, vládních agentur, země, odvětví a armády objevit sami. [+]

Trh s trubců je revoluci ve světě letectví a přispívání do škol, vládních agentur, země, odvětví a armády objevit sami. V současné době většina zemí přizpůsobeny zákony, nařízení a vyhlášek regulovat používání těchto bezpilotních letounů a ovladatelná ze země ručně nebo podle plánu, a v této souvislosti je velmi důležitým aspektem je výcvik pilotů drone. Na tomto pozadí, Provoz a údržba Master of Drones Jejím cílem je vyškolit vynikajících odborníků v tomto odvětví.

Vstupní požadavky:

Mít letecké lékařské osvědčení LAPL nebo typ třída 2. Být starší. CÍLE

Hlavním cílem kurzu je výcvik profesionálních pilotů dálkově pilotovaných letadel do 25 kg. Pouze se učil kurz pro pokročilé, která umožňuje provozovat drone uvnitř i vně vizuálním dosahu pilota. ... [-]


Magisterský Titul V Oboru řízení Technologií On-line

laSalle Barcelona Postgraduate
Online forma Denní studium September 2018 Španělsko Barcelona

Master in Management Technology trénuje profesionály Informační management a správu informačních technologií a spojů a dalších funkčních profilů, které chtějí rozšířit své manažerské schopnosti v těchto oblastech. [+]

El Mistr v řízení informačních technologií profesionální způsob Směr a správa informačních technologií a spojů a dalších funkčních profilů, které chtějí rozšířit své manažerské schopnosti v těchto oblastech.

Jak si zvýšit objem informací a zařízení do svého sdělení, poptávka po profesionály řídit toto pole pro firmy, a proto, že je třeba akademicky správně vytvořený.

Tito odborníci schopni zvládnout tuto technologii v rámci obchodních kritérií jsou ty, v anglosaských zemích nazývají "tecnomanagers".

Od svého vzniku ve spolupráci s významnými společnostmi v tomto odvětví v roce 1994, program se stal měřítkem univerzitní vyvíjí v rámci směru technologických projektů a řízení služeb.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Vedení A řízení Technologických Projektů

Universidad Pontificia De Salamanca
Campus nebo Online Denní studium 1 rok October 2018 Španělsko Salamanca

Úředním magisterský titul v oboru řízení technologických projektů si klade za cíl připravit absolventy pro výkon jejich orientovaný management a projektový management a technologických služeb profesi. [+]

Popis programu

Úředním magisterský titul v oboru řízení technologických projektů si klade za cíl připravit absolventy pro výkon jejich orientovaný management a projektový management a technologických služeb profesi. Toto školení zahrnuje odborné právní znalosti potřebné k provádění projektové řízení a základní znalosti a vedení jádra takových projektů, a musí být schopen získat certifikaci v hlavním řízení metodologií a projektového řízení trhu: Certifikace PMP ITIL, CISA a COBIT: testování a akreditaci hodin.

Mistr v kategorii Business je El Mundo žebříčku 250 nejlepších magisterských programů provádí deníku El Mundo. Výsledky této studie ukazují nejpopulárnější tituly, kariérní příležitosti, školách nebo na univerzitách a nejprestižnější obchodníky. Pro její přípravu analyzovali 1200 postgraduální programy pro výběr top 5 z 50 speciálních mistrů. ... [-]