MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Technologický management v Španělsko - Tarragona - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologický management v Španělsko - Tarragona

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Tito odborníci, kteří byli v oblasti vedení týmu a kteří hledají více moderní oboru se často stěhují do řízení technologií. To jim umožňuje být v pozici, inovovat na vysoké úrovni. 

 

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované studium magisterské studium Technologický management v Španělsko - Tarragona - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologický management v Španělsko - Tarragona Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Tarragona zde!

1 Výsledky v Technologický management, Tarragona Filter

Mistr V Technologickém A Inženýrském řízení

Universitat Rovira i Virgili
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
15 Dub 2021
Angličtina
Kampus

Cílem předmětu je doplnit školení v oblasti inženýrských dovedností potřebných pro řízení, organizaci a řízení lidí, projektů, oddělení a technologických a průmyslových podnik ...

Čtěte více