Dálkové magisterské studium Technologický management v Španělsko - Dálkové magisterské studium Technologický management v Španělsko hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Technologický management v Španělsko - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Technologický management v Španělsko

Technologický management

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Mistr 's titul v oboru řízení technologií učí studenty, možnosti nových technologií a jak použít na zvýšení výkonnosti podniku. Je tedy zaměřen na řízení a zavádění technologií v obchodním kontextu.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Dálkové magisterské studium Technologický management v Španělsko - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Technologický management v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Masters V Provozu A údržby Trubců

VIU Valencian International University
Online forma Denní studium October 2018 Španělsko Barcelona

Trh s trubců je revoluci ve světě letectví a přispívání do škol, vládních agentur, země, odvětví a armády objevit sami. [+]

Trh s trubců je revoluci ve světě letectví a přispívání do škol, vládních agentur, země, odvětví a armády objevit sami. V současné době většina zemí přizpůsobeny zákony, nařízení a vyhlášek regulovat používání těchto bezpilotních letounů a ovladatelná ze země ručně nebo podle plánu, a v této souvislosti je velmi důležitým aspektem je výcvik pilotů drone. Na tomto pozadí, Provoz a údržba Master of Drones Jejím cílem je vyškolit vynikajících odborníků v tomto odvětví.

Vstupní požadavky:

Mít letecké lékařské osvědčení LAPL nebo typ třída 2. Být starší. CÍLE

Hlavním cílem kurzu je výcvik profesionálních pilotů dálkově pilotovaných letadel do 25 kg. Pouze se učil kurz pro pokročilé, která umožňuje provozovat drone uvnitř i vně vizuálním dosahu pilota. ... [-]


Magisterský Titul V Oboru řízení Technologií On-line

laSalle Barcelona Postgraduate
Online forma Denní studium September 2018 Španělsko Barcelona

Master in Management Technology trénuje profesionály Informační management a správu informačních technologií a spojů a dalších funkčních profilů, které chtějí rozšířit své manažerské schopnosti v těchto oblastech. [+]

El Mistr v řízení informačních technologií profesionální způsob Směr a správa informačních technologií a spojů a dalších funkčních profilů, které chtějí rozšířit své manažerské schopnosti v těchto oblastech.

Jak si zvýšit objem informací a zařízení do svého sdělení, poptávka po profesionály řídit toto pole pro firmy, a proto, že je třeba akademicky správně vytvořený.

Tito odborníci schopni zvládnout tuto technologii v rámci obchodních kritérií jsou ty, v anglosaských zemích nazývají "tecnomanagers".

Od svého vzniku ve spolupráci s významnými společnostmi v tomto odvětví v roce 1994, program se stal měřítkem univerzitní vyvíjí v rámci směru technologických projektů a řízení služeb.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Vedení A řízení Technologických Projektů

Universidad Pontificia De Salamanca
Campus nebo Online Denní studium 1 rok October 2018 Španělsko Salamanca

Úředním magisterský titul v oboru řízení technologických projektů si klade za cíl připravit absolventy pro výkon jejich orientovaný management a projektový management a technologických služeb profesi. [+]

Popis programu

Úředním magisterský titul v oboru řízení technologických projektů si klade za cíl připravit absolventy pro výkon jejich orientovaný management a projektový management a technologických služeb profesi. Toto školení zahrnuje odborné právní znalosti potřebné k provádění projektové řízení a základní znalosti a vedení jádra takových projektů, a musí být schopen získat certifikaci v hlavním řízení metodologií a projektového řízení trhu: Certifikace PMP ITIL, CISA a COBIT: testování a akreditaci hodin.

Mistr v kategorii Business je El Mundo žebříčku 250 nejlepších magisterských programů provádí deníku El Mundo. Výsledky této studie ukazují nejpopulárnější tituly, kariérní příležitosti, školách nebo na univerzitách a nejprestižnější obchodníky. Pro její přípravu analyzovali 1200 postgraduální programy pro výběr top 5 z 50 speciálních mistrů. ... [-]