MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Technologická inovace v Rakousko - Vídeň - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologická inovace v Rakousko - Vídeň

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Základní charakteristikou rakouského vysokoškolského systému je čtyřletý kurz. Po dokončení bakalářského titulu, univerzita často stipendia pro ty studenty, kteří mohou chtít další studium na magisterské a doktorské úrovni dokonce.

Vídeň je hlavní město Rakouska a má mnoho zařízení tak, aby odpovídala stavu. Vzdělávací střediska jsou ve výborném stavu jít do rozsahu mít mezinárodních škol, jako je American International School Vienna International University a ve Vídni.

Kombinované studium magisterské studium Technologická inovace v Rakousko - Vídeň - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologická inovace v Rakousko - Vídeň Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Vídeň zde!

1 Výsledky v Technologická inovace, Vídeň Filter

Mezinárodní média řízení inovací

International Media Innovation Management
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Tento program (on-line a přítomnost modulů v Německu, Rakousku, Španělsku, USA) je zaměřen na vysokých potenciálů z médií a kreativních průmyslů. Výkonné studenti z www.imim-m ...

Čtěte více