Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Technické kreslení - Zde naleznete magisterské studium Technické kreslení

Magisterský studijní program umožňuje studentům rozšířit znalosti a dovednosti ve specializovaných oborech studia. Tyto programy na úrovni absolventů mohou být obvykle dokončeny do jednoho až dvou let.

Co je Master v technickém kreslení? Tyto programy se zaměřují na koncepční chápání architektury, inženýrských a designových metod a praktických dovedností, které je třeba využít v profesionálních prostředích. Témata předmětu mohou zkoumat výkresy v oblasti výtvarného umění, urbanismu, technologií a humanitních věd. Studenti se vyzývají, aby vytvořili rámec dovedností založený na současných výzvách udržitelnosti v městském prostředí. Přijetí do programu bude pravděpodobně vyžadovat bakalářský titul v oboru architektury nebo jiného úzce souvisejícího oboru.

Získání titulu v technických výkresech může být prospěšné pro studenty mnoha profesionálními a osobními způsoby. Učení účinných metod výzkumu, porozumění vlivu sociálních a inženýrských záležitostí a schopnost plánovat a realizovat realistické projekty jsou cennými dovednostmi, které lze využít k individuálnímu obohacení a získání přístupu k vydělanějším konkurenčním pozicím.

Programy jsou dostupné mezinárodně, takže náklady a délka trvání kurzu se mohou lišit u každé instituce. Studenti, kteří mají zájem o zápis, by měli kontaktovat konkrétní školy s dotazem na náklady a požadavky.

Dokončení magisterského studijního programu v oboru technické výuky může absolventům nabídnout mnoho zajímavých kariérních příležitostí. Většina potenciálních pracovních míst se nachází v architektonickém průmyslu. Dalšími oblastmi s poptávkou po kreslení jsou stavební inženýrství, elektronika a výroba. Specifické tituly odborníků pro technické kreslení mohou zahrnovat architekty, konstruktéry produktů, programátory, počítačové inženýry, návrháři CAD, návrháři aplikací, elektrikáři, stavební specialisté, návrháři interiérů a elektronické specialisty.

Flexibilní možnosti na částečný úvazek a online kurzy jsou k dispozici pro studenty s rušnými plány a omezeným přístupem nebo schopností navštěvovat zařízení. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Technické kreslení

Universidad UNIACC

Absolventi magisterského programu BIM budou profesionálové s globální vizí a kritice roztříštěného stavebního průmyslu, a s pozitivním výhledem na schopnost technologie j ... [+]

Absolventi magisterského programu BIM budou profesionálové s globální vizí a kritice roztříštěného stavebního průmyslu, a s pozitivním výhledem na schopnost technologie jako faktor změny a integrace ve všech procesech, které se sbíhají ve skutečnosti postavený. Tento pohled, spolu s hlubokým pochopením možnosti a omezení dostupných softwarových nástrojů a integračních schopností spojených s lidskými a technické spolupráce skupin, dodáno schopnost absolventa jak v rámci organizace, která hrát, a mimo these- stát faktorem změny a CQI, aplikací BIM procesu. Tyto dovednosti umožní absolventům staly klíčovými veřejných a soukromých organizací kusů. Jistě, oni upravit jejich stávající procesy vyžadují virtuální realita BIM podporuje výstavbu. Na druhé straně, i tento je viděn jako skutečný faktor změny ve stále složitější a náročnější globální ekonomiky efektivní a udržitelné procesy.... [-]

Chile Santiago
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
18 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině