close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Technické kreslení - Zde naleznete magisterské studium Technické kreslení

Magisterský studijní program umožňuje studentům rozšířit znalosti a dovednosti ve specializovaných oborech studia. Tyto programy na úrovni absolventů mohou být obvykle dokončeny do jednoho až dvou let. Co je Master v technickém kreslení? Tyto programy se zaměřují na koncepční chápání architektury, inženýrských a designových metod a praktických dovedností, které je… Čtěte více

Magisterský studijní program umožňuje studentům rozšířit znalosti a dovednosti ve specializovaných oborech studia. Tyto programy na úrovni absolventů mohou být obvykle dokončeny do jednoho až dvou let.

Co je Master v technickém kreslení? Tyto programy se zaměřují na koncepční chápání architektury, inženýrských a designových metod a praktických dovedností, které je třeba využít v profesionálních prostředích. Témata předmětu mohou zkoumat výkresy v oblasti výtvarného umění, urbanismu, technologií a humanitních věd. Studenti se vyzývají, aby vytvořili rámec dovedností založený na současných výzvách udržitelnosti v městském prostředí. Přijetí do programu bude pravděpodobně vyžadovat bakalářský titul v oboru architektury nebo jiného úzce souvisejícího oboru.

Získání titulu v technických výkresech může být prospěšné pro studenty mnoha profesionálními a osobními způsoby. Učení účinných metod výzkumu, porozumění vlivu sociálních a inženýrských záležitostí a schopnost plánovat a realizovat realistické projekty jsou cennými dovednostmi, které lze využít k individuálnímu obohacení a získání přístupu k vydělanějším konkurenčním pozicím.

Programy jsou dostupné mezinárodně, takže náklady a délka trvání kurzu se mohou lišit u každé instituce. Studenti, kteří mají zájem o zápis, by měli kontaktovat konkrétní školy s dotazem na náklady a požadavky.

Dokončení magisterského studijního programu v oboru technické výuky může absolventům nabídnout mnoho zajímavých kariérních příležitostí. Většina potenciálních pracovních míst se nachází v architektonickém průmyslu. Dalšími oblastmi s poptávkou po kreslení jsou stavební inženýrství, elektronika a výroba. Specifické tituly odborníků pro technické kreslení mohou zahrnovat architekty, konstruktéry produktů, programátory, počítačové inženýry, návrháři CAD, návrháři aplikací, elektrikáři, stavební specialisté, návrháři interiérů a elektronické specialisty.

Flexibilní možnosti na částečný úvazek a online kurzy jsou k dispozici pro studenty s rušnými plány a omezeným přístupem nebo schopností navštěvovat zařízení. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universidad UNIACC
Santiago, Chile

Absolventi magisterského programu BIM budou profesionálové s globální vizí a kritice roztříštěného stavebního průmyslu, a s pozitivním výhledem na schopnost technologie jako f ... +

Absolventi magisterského programu BIM budou profesionálové s globální vizí a kritice roztříštěného stavebního průmyslu, a s pozitivním výhledem na schopnost technologie jako faktor změny a integrace ve všech procesech, které se sbíhají ve skutečnosti postavený. -
Magistr
Denní studium
18 měsíce
španělština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma