MASTERSTUDIES

Magisterské studium Svobodná umění v Spojené státy americké - Wichita - Zde naleznete magisterské studium Svobodná umění v Spojené státy americké - Wichita

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Program liberálních umění může být ideální pro studenty, kteří chtějí klasické vzdělání složené ze standardních předmětů, jako je matematika, angličtina, filozofie, historie a politická nebo společenská věda. Tento studijní obor může připravit studenty na bohaté kariéry nebo vyšší stupně.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Wichita nejen hodnocena jako největší stát ve státě Kansas, ale také zařazena jako 49. největší město v zemi. Rozkládá se na břehu řeky Arkansas a hostí populaci více než 385 tisíc obyvatel. Existují tři hlavní univerzity ve městě slouží vedle řady dalších areálů a institucí.

Magisterské studium Svobodná umění v Spojené státy americké - Wichita - Veškeré informace o magisterském studiu Svobodná umění v Spojené státy americké - Wichita Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Wichita zde!

1 Výsledky v Svobodná umění, Wichita Filter

Mistr liberálních studií

Fort Hays State University Graduate School
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
31 hodiny
Angličtina
Kampus
Online forma

Vydělávat titul Master of liberálních studií z Fort Hays State University vám pomůže vidět svět jinak. Jak budete postupovat prostřednictvím svého programu, budete rozvíjet (č ...

Čtěte více