$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Studium chudoby zde!

Dosažení magisterského titulu může otevřít dveře vyšším platovým kariérám s nejvyššími povinnostmi. Zatímco předpokladem je bakalářský titul, magisterský titul trvá pouze jeden až dva roky. Co je studiem magisterského studia chudoby? Studenti, kteří se rozhodnou tuto diplomovou práci usilovat, mohou zaměřit svou energii na kurzy, které pokrývají politiku, sociá… Čtěte více

Dosažení magisterského titulu může otevřít dveře vyšším platovým kariérám s nejvyššími povinnostmi. Zatímco předpokladem je bakalářský titul, magisterský titul trvá pouze jeden až dva roky.

Co je studiem magisterského studia chudoby? Studenti, kteří se rozhodnou tuto diplomovou práci usilovat, mohou zaměřit svou energii na kurzy, které pokrývají politiku, sociální změny, ekonomiku vývoje a mnoho dalších. Pro studenty, kteří chtějí analyzovat globální vývoj a způsob, jakým je chudoba spojena, může tento stupeň být vhodný. Kurz je často navržen tak, aby pomohl studentům porozumět výzvám, které přicházejí s rozvojovým světem, a jak mohou tyto problémy řešit.

Studenti, kteří hledají magisterské studium v ​​oblasti chudoby, mohou mít možnost rozvíjet nové společenské uvědomění a porozumění tomu, jak dobře spolupracovat s ostatními v rámci skupinového úsilí, které jim mohou pomoci jak ve svém, tak v osobním životě. Dále jim mohou být poskytnuty dovednosti kriticky myslet na světové ekonomické problémy prostřednictvím globálního objektivu.

Náklady na magisterský titul obvykle závisí na tom, kde se nacházíte a na které instituci se chystáte zúčastnit. Délka studijního času také ovlivňuje tvorbu cen.

Stupeň studia v chudobě může připravit studenty na různé možnosti kariéry v oblasti ekonomie a sociální spravedlnosti. S vysokoškolským vzděláním mistrů mohou vstoupit do kariéry jako výzkumníci chudoby. Výzkumníci se snaží rozvíjet politiky, které mohou zmírnit chudobu prostřednictvím pochopení faktorů, které postihují chudé. Dále mohou držitelé diplomových titulů hledat pozici mezinárodních sociálních pracovníků, pomáhat méně šťastným na celém světě a pracovat se základy snižování chudoby a řešení komunitních otázek. Na makro úrovni může mnoho lidí najít práci jako komunitní vývojář. Mohli by být zapojeni do organizace a sociálního plánování.

Programy, které zdůrazňují studium chudoby, lze nalézt na mnoha univerzitách. Pokud nejste žít dostatečně blízko, on-line kurzy mohou být pro vás. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Georgetown University - SFS - School of Foreign Service
Washington, Spojené státy americké

Master of Global Human Development (MGHD) připravuje studenty - prostřednictvím kurzu, společné vzdělávací činnosti a letní úkolové úkoly - pochopit výzvy vývoje a poskytnout ... +

Master of Global Human Development (MGHD) připravuje studenty - prostřednictvím kurzu, společné vzdělávací činnosti a letní úkolové úkoly - pochopit výzvy vývoje a poskytnout jim nástroje a zkušenosti pro řešení těchto úkolů jako úspěšných odborníků. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus