$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Strategie v Japonsko - Kobe - Zde naleznete magisterské studium Strategie v Japonsko - Kobe

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. Strategické programy jsou výhodné pro jedince s vynikajícími koordinací a plánováním dovedností. Takový program může tyto schopnosti dále rozvíjet, učit jednotlivce o strategické roz… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Strategické programy jsou výhodné pro jedince s vynikajícími koordinací a plánováním dovedností. Takový program může tyto schopnosti dále rozvíjet, učit jednotlivce o strategické rozhodování a řízení. Analýza, podnikání a firemní strategie jsou témata, která mohou být diskutovány.

Japonsko je ostrovní stát ve východní Asii. Nachází se v Tichém oceánu, se nachází na východ od moře Japonska, Číny, Severní Koreje, Jižní Koreje a Ruska, táhnoucí se od moře Ochotské na severu na východní Čína moře a Tchaj-wanu na jihu.

Kobe je velmi populární městem Japonska. Každý rok stovky mezinárodních a národních studenty přesunout do Kobe, aby získali kvalitní vzdělání. Univerzity jako Kobe University a Kobe designu univerzity jsou dobře známé pro jejich infrastrukturu a vybavení.

Magisterské studium Strategie v Japonsko - Kobe - Veškeré informace o magisterském studiu Strategie v Japonsko - Kobe Ušetřete čas a kontaktujte školu v Japonsko - Kobe zde!

Méně
Další informace o studiu v Japonsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Kobe University
Kobe, Japonsko

Pro akademický rok 2017 začíná magisterský program SESAMI v říjnu a může být dokončen za jeden a půl roku (tj. V březnu následujícího roku). Během prvních 12 měsíců programu ( ... +

Pro akademický rok 2017 začíná magisterský program SESAMI v říjnu a může být dokončen za jeden a půl roku (tj. V březnu následujícího roku). Během prvních 12 měsíců programu (tj. Dva semestry od 1. října do 30. března a od 1. dubna do 30. září) učí řadu intenzivních kurzů všichni v angličtině profesoři Kobe University v Kobe University a ti, kteří jsou přidruženi k univerzitám a výzkumné organizace v zámoří. -
Magistr
Japonský
Kampus