$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Strategie v Francie - Troyes - Zde naleznete magisterské studium Strategie v Francie - Troyes

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Strategie vzdělávání může poskytnout znalosti a dovednosti potřebné, aby efektivní a strategická obchodní rozhodnutí. Strategický management a strategické konstrukce mohou být zahrnuty i studenti mohou naučit praktikám, které mají optimalizovat využití zdrojů.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Troyes byl asi od doby římské. Je to město v Aube oddělení v severo-centrální Francii. To je doma k University of Technology v Troyes.

Magisterské studium Strategie v Francie - Troyes - Veškeré informace o magisterském studiu Strategie v Francie - Troyes Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Troyes zde!

Méně
Další informace o studiu ve Francii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Y SCHOOLS
Troyes, Francie

SCBS - South Champagne Business School a Ecole Supérieure de Design de Troyes, dvě Y SCHOOLS , spojily své síly a nabídly kurz Strategy Design & Management. Tento kurz je ... +

SCBS - South Champagne Business School a Ecole Supérieure de Design de Troyes, dvě Y SCHOOLS , spojily své síly a nabídly kurz Strategy Design & Management. Tento kurz je zaměřen na studenty managementu a jeho cílem je vyškolit hybridní a agilní profily, kteří zvládají obchodní problémy, kreativitu, metody návrhu a projektové řízení a jejichž cílem je vyhovět potřebám společností vytvářet hodnoty. Toto školení, jedinečné a průřezové, umožní budoucím manažerům pracovat ve víceoborových prostředích při navrhování, vývoji a uvádění na trh inovativních produktů a služeb. -
Magistr
Denní studium
24 měsíce
Francouzština
Zář 2022
11 Čvc 2022
Kampus