MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Softwarové inženýrství Litva zde

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Softwarové inženýrství kurzy a programy se zaměřují na výzkum, vývoj a vytváření software a počítačové založených na technologické systémy. Softwaroví inženýři se mohou rozhodnout pro práci v různých průmyslových odvětvích. Například, oni mohou pracovat na rozvojové programy pro armádu, nebo mohou vytvářet počítačové systémy pro použití v nemocnicích a na klinikách.

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Nejlepší Kombinované studium Softwarové inženýrství v Litva. Získejte všechny informace o Kombinované studium Softwarové inženýrství a kontaktujte školu v Litva!

1 Výsledky v Softwarové inženýrství, Litva Filter

Master in Software Engineering

Vilnius University
Magistr
01 Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
01 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Účelem programu je připravit vysoce kvalitní softwarové inženýry, kteří jsou schopni provádět nezávislý výzkum; vést projekty v oblasti vývoje, údržby a zlepšování softwaru; u ...

Čtěte více