Magisterské studium Sociologie Spojené státy americké - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Sociologie Spojené státy americké - Zde naleznete magisterské studium

Sociologie

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Magisterský studijní program Sociologie je velmi populární téma pro studium. Sociologie se podíváme na společnostech a jak lidé vnímají život a jak společnost je organizována. Mnoho myšlenek, které přicházejí ze studia sociologie jsou běžné v moderním světě. Tyto myšlenky byly po celá staletí, ne-li déle, ale jsou stále aktuální.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Magisterské studium Sociologie Spojené státy americké. Veškeré informace o magisterském studiu Sociologie v Spojené státy americké. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Master of Education (MED/ALTA) Social Studies

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené státy americké Montgomery

[+]

Vysoká škola vzdělání (COE) se snaží připravit učitele, instruktážní podpůrný personál a další odborníky, aby byli rozhodovacími pracovníky, kteří jsou vybaveni znalostmi, dovednostmi a dispozicemi nezbytnými pro etickou a efektivní integraci teorie a praxe svých profesí.

EDU 541 Pokročilá psychologická výchova ............ 3

Přehled speciálního vzdělávání (0-3) SED 500 výjimečných studentů v inkluzivních školách .................. 3

Hodnocení výuky a učení (3) EDU 511 Statistické techniky, výzkum a hodnocení .............................. 3

. .

$ 1,000 Doprava $ 1,552 $ 1,552 Různé / Osobní 1,840 dolarů 1,840 dolarů [-]

Magisterský Program V Udržitelných Společenství

Binghamton University
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Spojené státy americké Binghamton + 1 více

Binghamton University nabízí inovativní magisterský program v udržitelných společenství. Tento program odráží životních potřeb Společenství týkajících se spolupráce politik, procesů a vztahů. [+]

Magisterský program v udržitelných společenství

Binghamton University nabízí inovativní magisterský program v udržitelných společenství. Tento program odráží životních potřeb Společenství týkajících se spolupráce politik, procesů a vztahů. Živý osnovy zabírá několik disciplín, včetně geografie, veřejné správy a ekologické studie. Studenti mohou usilovat o přírodní vědy / ekologické hledisko nebo sociální / stopu politický bázi. Všichni studenti obdrží jak teoretickou, tak praktickou přípravu zaměřenou na zlepšení kvality života tím, že integruje ekonomické, sociální a ekologické problémy a strategie.

Nabízené tituly MS v udržitelných společenství MA v udržitelných společenství Role profesionálů udržitelnosti rozrostla ... [-]

Magistr Vzdělávání (M.Ed.) V Sociálních Vědách

Alabama State University
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Montgomery

Předpokládá se, že kandidát na Master of Science v oboru zavázala k učené studii výchovy a výuky jako svou kariéru. Sekundární vzdělávací programy obsahují kurzy profesního vzdělávání, učebních oborech a všeobecného vzdělávání. [+]

Předpokládá se, že kandidát na Master of Science v oboru zavázala k učené studii výchovy a výuky jako svou kariéru. Sekundární vzdělávací programy obsahují kurzy profesního vzdělávání, učebních oborech a všeobecného vzdělávání.

Kandidáti by se měla vztahovat na Pedagogické fakultě pro přijetí do programu vzdělávání učitelů nejpozději ve čtvrtém semestru jejich zápisu na Alabama State University. Po přijetí do programu, bude poradcem ve středním školství bude přiřazen k pomoci při navrhování přijatelný program. Poradce při Pedagogické fakultě bude koordinovat postup advisement s poradcem v učebních oborech.

Kandidáti ucházející se o certifikaci v jiných zemích by se měly snažit advisement od certifikační úředníkem College of Education.... [-]


Magister V Antropologii A Sociologii

The Graduate Institute of International and Development Studies
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké Cambridge

Mistr v antropologii a sociologii je dvouletý program, který poskytuje mezinárodní hloubkové vzdělávání v antropologii a sociologii. [+]

Mistr v antropologii a sociologii vývoje je dvouletý program, který poskytuje podrobné školení v antropologie a sociologie z mezinárodního hlediska. Cílem programu je poskytnout studentům analytických a metodických nástrojů, aby prozkoumala sociální a kulturní systémy, které ovlivňují a jsou ovlivňovány, politickým zásahům, a to zejména - ale ne výlučně - v oblasti rozvoje. Dalšími oblastmi zájmu patří konfliktů a budování míru, umístění a migrace, stejně jako politiku identity.

Mistr v antropologii a sociologii

V oblasti mezinárodních a rozvojových studií, antropologie a sociologie jsou nezbytné pro srovnávací studii globálních obav z níže, od okraje a přes hranice, se zaměřením na roli nestátních subjektů a sociálních hnutí. Nový disciplinární program, který bude zaveden na akademický rok 2011-12 si klade za cíl poskytnout studentům analytických a metodických nástrojů, aby prozkoumala sociální a kulturní systémy, které ovlivňují a jsou ovlivňovány, politických zásahů, a to zejména - ale ne výlučně - v oblasti vývoje. Dalšími oblastmi zájmu patří konfliktů a budování míru, umístění a migrace, stejně jako politiku identity.... [-]