MASTERSTUDIES

Magisterské studium Žilina. Více informací a kontakty na magisterské studium v Žilina.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Slovenská republika je vnitrozemský stát ve střední Evropě. To má populaci více než pět milionů lidí. Hlavními důvody k návštěvě Slovenska jsou jeho přírodní krásy, živé historie a skvělé příležitosti pro relaxaci. Slováci jsou přátelští a mírumilovní lidé žijící ve svobodném demokratickém státě. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Magisterské studium Žilina. Informace o magisterském studiu Žilina. Ušetřete čas a kontaktujte školu Žilina přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr V Stavbách Stavitelství

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Slovák
Kampus

Jako absolvent budete schopni analyzovat, navrhovat, konstruovat a udržovat inženýrské a dopravní stavby a provádět výzkum s vysokou mírou kreativity a autonomie.

Čtěte více

Mistr ve stavebnictví

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Slovák
Kampus

Ve studijním programu pozemního stavitelství získáte odpovídající vědecké a technologické vzdělání a základní znalosti sociálních a ekonomických disciplín.

Čtěte více

Mistr V řízení staveb a informačních systémů

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Slovák
Kampus

Jako absolvent budete moci používat výpočetní techniku s podporou softwarových aplikací, aplikovat informační systémy ve výstavbě včetně systémů GIS a BIM a jejich aplikací, ř ...

Čtěte více