Magisterské studium Self-Improvement - Magisterské studium Self-Improvement hledejte zde!

Magisterské studium Self-Improvement - Zde naleznete magisterské studium Self-Improvement

Magisterský titul může rozšířit potenciál kariéry studentů, kteří absolvují specializované tituly a další vzdělávání. Stupeň je také nezbytným krokem pro ty, kteří vstupují do doktorského studia a pro nějakou kariéru.

Co je mistr v seberefekci? Sebezlepšení se rozšiřuje na fyzické, emocionální, duševní a duchovní blaho. Různé programy přizpůsobené specifickým kombinacím těchto aspektů seberealizace. Studenti se naučí nasměrovat své úsilí ve prospěch organizací, lidí a systémů. Učitelé rozvíjejí znalosti, které vyškolejí jednotlivce, podnikatele a manažery o sebeúctě, tvořivosti, sebedůvěře, vedení a další, aby mohli dosáhnout vrcholu svého potenciálu. Většina programů vyžaduje dva roky k dokončení potřebné práce na kurzech.

Učit se, jak motivovat a vést skupinu nebo jednotlivce, jsou potřebné dovednosti jak v pohybu k profesnímu žebříčku, tak v obecném životě. Řízení událostí a aktivit přesahuje práci a zlepšuje osobní život studentů a jejich komunit.

Náklady na každý program jsou závislé na univerzitě. Výzkum je nezbytný k tomu, aby zainteresované strany mohly prohlédnout všechny dostupné informace před výběrem nejvhodnějšího programu v rámci svého rozpočtu.

Master in Self-Improvement umožňuje jednotlivcům zlepšit své vlastní kariérové ​​cesty a životy stejně jako ty ostatních. Ti, kteří chtějí pracovat s jednotlivci, mohou být trenéry života, motivující mluvčí a trenéři osobního rozvoje. Větší společnosti a organizace také hledají jednotlivce s touto dovedností, aby zvýšili spolupráci na pracovišti, produktivitu a celkovou spokojenost. Koučování podnikatelů je dalším zaměstnáním, které student připravuje. Bez ohledu na odvětví mohou znalosti získané v těchto programech pomáhat jednotlivcům a prostředím na pracovišti k lepšímu.

Učenci mají možnost absolvovat on-line kurz nebo jeden nabídnutý osobně na mnoha univerzitách po celém světě. Chcete-li začít, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více

Magistr v koučování a pozitivní psychologie ve vzdělávání

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Online forma 1 rok October 2019 Španělsko Valencia

Složitost vzdělání změnila požadavky kladené na učitele a další členy vzdělávací komunity a emoční gramotnost. Dialog nebo kritické myšlení dnes více než kdy jindy se stávají základními nástroji pro řešení problémů. [+]

Existují možnosti štipendií a AIDS

Složitost vzdělání změnila požadavky kladené na učitele a další členy vzdělávací komunity a emoční gramotnost. Dialog nebo kritické myšlení dnes více než kdy jindy se stávají základními nástroji pro řešení problémů.

Definice programu

Cílem magisterského předmětu je vyškolení kvalifikovaných odborníků a výzkumných pracovníků schopných začlenit koučování do jejich profesionálního výkonu a pokud si přejí pracovat jako trenéři ve školách, na vysokých školách a vzdělávacích organizacích, reagující na rostoucí poptávku specializovaných odborníků.

Co dělá tento mistr jedinečný?První a jediný oficiální online magisterský titul v oblasti pozitivního koučování a psychologie ve vzdělávání.Navrženy a vyučovány odborníky mezinárodní prestiže v odvětví koučování a pozitivní psychologie ve vzdělávání.Zaměřeno na praxi a zkušenosti.Souvisí s reálnými potřebami vzdělávacího sektoru.Rozsáhlé profesionální příležitosti v prosperujícím odvětví.Profese žádala jak soukromá, tak i veřejná.Externí praktiky v reálném prostředí.Odjezd z povolání... [-]

Masters in Executive Coaching (AMEC)

Ashridge Executive Education
Campus forma Kombinované 2 let May 2019 Spojené království London

Masters in Executive Coaching je dvouletý, částečný, modulární, self-directed program. Je to příležitost prozkoumat a znovu spustit svou praxi, využít co nejlépe své přirozené schopnosti, dozvědět se o sobě jako trenér prostřednictvím supervize a co-koučingu a setkat se s některými z nejzkušenějších odborníků v oboru. [+]

Rigorózní. Relevantní. Nemovitý. Reflexní.

Vaše Pathway k tomu, abyste se stala plně akreditovaným trenérem.

Pokud máte zájem stát se plně akreditovaným, profesionálním výkonným trenérem, vybaveným nejnovějšími znalostmi v oboru, je to pro vás program.

Masters in Executive Coaching je dvouletý, částečný, modulární, self-directed program. Je to příležitost prozkoumat a znovu spustit svou praxi, využít co nejlépe své přirozené schopnosti, dozvědět se o sobě jako trenér prostřednictvím supervize a co-koučingu a setkat se s některými z nejzkušenějších odborníků v oboru.

Rozvíjíte své koučovací a mentorské dovednosti, ať už se začleníte do stávajících konzultačních a koučovacích prací nebo vytváříte pevný základ pro novou koučovací a konzultační praxi.... [-]


Magistr ve wellness kultuře: Sport, zdraví a cestovní ruch

University of Bologna
Campus forma Denní studium 2 let October 2019 Itálie Rimini

Kurz "Wellness kultura: sport, zdraví a turistika" je magisterský titul, který připravuje odborníky schopné naplánovat, propagovat a řídit akce a aktivity v oblastech souvisejících s wellness kulturou a tělesnou a duševní pohodou člověka. [+]

Kurz "Wellness kultura: sport, zdraví a turistika" je magisterský titul, který připravuje odborníky schopné naplánovat, propagovat a řídit akce a aktivity v oblastech souvisejících s wellness kulturou a tělesnou a duševní pohodou člověka. Od sportu až po cestovní ruch, od zdraví až po kulturu, se absolvent naučí analyzovat kvalitu života a potenciál území. Budou schopni vytvářet integrované a udržitelné "systémové projekty" podporou spolupráce mezi veřejnými institucemi a soukromými subjekty, firmami.

5 důvodů pro zápis do studijního programuNaučte se plánovat aktivity pro optimální psycho-fyzickou pohoduObjevte kulturní a vzdělávací potenciál sportovního a sportovního cestovního ruchuSetkáte se s mezinárodně rozmanitou skupinou kolegů stejně smýšlejícíchZvolte si orientaci v oblasti podpory wellness, která bude odpovídat vašim zájmůmDosáhnout nové úrovně profesionality zaměřené na rozvoj kvality životaPožadavky na přijetí... [-]

Mezinárodní Master of Professional a Personal Coaching (Evropský diplom ověřené notářem)

ESNECA
Online forma Kombinované 300 hodin Přihlašování započato Španělsko Spain Online

U tohoto kurzu se studenti naučí plánovat a rozvíjet programy Koučování jako forma školení pro podnikatele, manažery nebo jednotlivci rozvíjet jejich sebevědomí, sebevědomí, vedení, kreativitu a další dovednosti, které jim umožní dosáhnout svého plného potenciálu na pracovišti do počtu zaměstnanců. [+]

příjemci

U tohoto kurzu se studenti naučí plánovat a rozvíjet programy Koučování jako forma školení pro podnikatele, manažery nebo jednotlivci rozvíjet jejich sebevědomí, sebevědomí, vedení, kreativitu a další dovednosti, které jim umožní dosáhnout svého plného potenciálu na pracovišti do počtu zaměstnanců.

metoda

Režim Master je On-Line a Tutorizada

Po registraci, bude student obdrží přístupové kódy do 24 pracovních hodin.Náš tým učitelů a lektorů bude kontaktovat studenta do 48 hodin po zápisu do vedení studenta doprovázet ho na začátku a podél trati, a zodpoví všechny otázky, které mohou nastat.trvání

Kurz trvá 300 hodin.... [-]


MA v organizační koučování

Universidad UNIACC
Online & Campus forma Denní studium 18 měsíců May 2019 Chile Santiago

Graduate Master in Organizační koučování bude moci auto liderarse a spravovat skupinu a organizační změny, pomocí různé dovednosti a nástroje ze svého tréninku jako fenomenologické trenér. Na druhé straně, díky němuž můžete své schopnosti do služeb lidí, systémů a organizací, zaměřit své úsilí na rozšiřování možností souvisejících s dosažením cílů, stejně jako vysoká jednotlivce a organizačního pohody. [+]

Graduate Master in Organizační koučování bude moci auto liderarse a spravovat skupinu a organizační změny, pomocí různé dovednosti a nástroje ze svého tréninku jako fenomenologické trenér. Na druhé straně, díky němuž můžete své schopnosti do služeb lidí, systémů a organizací, zaměřit své úsilí na rozšiřování možností souvisejících s dosažením cílů, stejně jako vysoká jednotlivce a organizačního pohody.

vstupní požadavky/>Costulantes Chilané a cizinci, kteří vstoupí Masters v Universidad UNIACC musí předložit svůj bakalářský titul nebo profesionální, originál nebo legalizovány, než se notáře, úroveň a obsah studijních programech jsou rovnocenné těm, které musí získat bakalářský titul. V případě zahraniční žadatel musí předložit jejich akademický titul nebo profesionální titul apostil nebo potvrzena chilské konzulátu v zemi původu a Ministerstva zahraničních věcí ČR v Chile.Představovat jasný a čitelný fotokopii obou stran občanského průkazu.Splňují-li ostatní podmínky pro přijetí stanovené univerzity pro daného programu.Popis režimu/>... [-]

Magistr ve vzdělávání pro kariérové ​​poradce

Rezekne University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium 2 let March 2019 Lotyšsko Rēzekne

Pokročilé odborné studie podporují kompetence studentů ve vědě a poradenství v oblasti vzdělávání. [+]

O studijním programu

Pokročilé odborné studie podporují kompetence studentů ve vědě a poradenství v oblasti vzdělávání.

Absolventi mohou pracovat ve veřejných institucích jako kariéroví poradci nebo specialisté na oblast lidských zdrojů na všech úrovních vzdělávacích institucí, pracovních agentur, institucí sociálního zabezpečení a také provádět nezávislý vědecký výzkum v oblasti kariérového poradenství a pokračovat v doktorském studiu studie.

Hostující profesoři z partnerských univerzit budou v programu zapojeni jako učitelé a poradci. Studenti mají možnost účastnit se mobility v programu Erasmus pro studium a stáž.

... [-]

Magistr ve vedení a koučování

EAE Business School
Campus forma Denní studium 12 měsíců April 2019 Španělsko Madrid

V současné době je v každém manažerovi vyžadována vysoká úroveň technických dovedností, strategická vize podniku a větší dovednosti jako manažer talentů, týmů a nakonec i manažerů lidí. Master in Leadership and Coaching má za cíl uspokojit profesionální potřeby těch, kteří mají zájem směřovat svou profesní kariéru tímto směrem. [+]

V současné době je v každém manažerovi vyžadována vysoká úroveň technických dovedností, strategická vize podniku a větší dovednosti jako manažer talentů, týmů a nakonec i manažerů lidí. Nové generace tak čelí potřebám vedení, které vyžadují manažery, kteří jsou lidé a tvůrci talentů, a kteří jsou schopni navrhnout motivující a obohacující výzvy. Souběžně s touto potřebou řídit talent vytváří nové profesionální profily založené na jejich identifikaci, při hodnocení oblastí možného zlepšení a při realizaci aktivit pro optimalizaci schopnosti tohoto talentu dosáhnout jeho cílů.

Master in Leadership and Coaching má za cíl uspokojit profesionální potřeby těch, kteří mají zájem směřovat svou profesní kariéru tímto směrem.... [-]


Master in Design myšlení a zkušenosti zákazníků

EAE Business School
Campus forma Denní studium 12 měsíců April 2019 Španělsko Madrid

Master of Design myšlení a zkušeností se zákazníky má za cíl vytvořit inovační profesionály, kteří mají koncepční a praktické nástroje pro úspěšné rozvíjení procesů myšlení a inovace ve firmách se zaměřením na použití nástrojů a metodologických postupů, praktikující "empatické" techniky, aby se dostaly do obličeje potenciálních klientů a odhalily nesplněné potřeby, rozvíjely svou kreativitu, aplikovaly ji na řešení skutečných obchodních problémů a odrážejí svůj vlastní profil jako potenciální inovační profesionálové, zejména jejich vlastní postoj vůči riziku, chybě a nejistotě. [+]

Podle studie ManPower asi 40% zaměstnavatelů vykazuje nedostatek talentu. Časopis Forbes se v jednom ze svých článků o situaci na trhu práce domnívá, že nejsme v krizi zaměstnání, ale v krizi schopností. Profese s vysokým počtem digitálních obsahů vedly ke vzniku takzvaných nezaměstnaných profesí, protože na trhu práce je nedostatek odborníků a podniky se setkaly s horečnatým bojem za účelem zachycení a uchování těchto profesních profilů. Světové ekonomické fórum provedlo studii, ve které bylo stanoveno, že mezi deseti nejpopulárnějšími dovednostmi je do roku 2020 kreativita, schopnost řešit složité problémy a kritické myšlení.

V této souvislosti získaly obrovské významy metodiky na podporu inovací a zaměření na zákazníka, jako je například myšlení o návrhu a zkušenosti zákazníků. Tyto metodiky jsou stále častější praxí v podobě práce firem, a to i těch nejtradičnějších, v jejich procesu digitální transformace, ve které se snaží být agilnější a lépe reagovat na požadavky trhu přijímáním forem práce startupů... [-]


Master of Integrative Wellness Management

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Online forma Campus forma Online & Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2019 Spojené státy americké Houston + 3 více

Cílem programu Master of Integrative Wellness Management je vycvičit vás jako správce zdravotní péče a wellness. [+]

Účel

Cílem programu Master of Integrative Wellness Management (MIWM) je vyškolení vás jako správce zdravotní péče a wellness.

MIWM je jedním z mála regionálně akreditovaných programů, které zahrnují akupunkturu a orientální medicínu do správy zdravotnictví. Hodně z poznatků a zkušeností společnosti ACAOM pochází z její spolupráce s Houston Methodist Hospital Wellness Services , které ACAOM spolupracuje od roku 2005 a našich 6 sesterských škol v Asii. Jakmile absolvujete, absolvujete kurzy akupunktury, wellness a řízení zdravotní péče.

Délka programu a plánu

Budete schopni dokončit program kreditního stupně 36 za 1 rok. Pokud již máte orientální medicínské pozadí, budete schopni přenést mnoho kreditů.... [-]