MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Scénáristika Spojené státy americké zde!

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Studium scenáristiky si klade za cíl porozumět dovednosti a techniky, které jsou za vytvoření úspěšných skriptů. Studenti se mohou naučit, jak psát pro reklamy, televizní pořady, filmy, krátké videa, nebo jiných produkcí.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Scénáristika v Spojené státy americké. Získejte všechny informace o Scénáristika a obraťte se na školu přímo zde.

2 Výsledky v Scénáristika, Spojené státy americké Filter

Mistr ve výrobě

American Film Institute
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Rozvojové hluboké znalosti o všech aspektech kreativní a fyzické výroby, produkce Fellows absolvovat se schopností tvořivě myslet a vést s jistotou a autoritou.

Čtěte více

Mistr výtvarného umění v psaní scénářů

Seaver College / Pepperdine University
MA
Angličtina

Vypravěči jako kulturní vůdci Dvouletá MFA Pepperdine v oboru scenáristiky připravuje studenty na výkon povolání scenáristů a na kulturní vůdce v zábavním průmyslu. Hollywoodš ...

Čtěte více