MASTERSTUDIES

Scénáristika Svatý Andrews

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Vezměte Master scenáristiku začít rozvíjet své nápady a leštění své schopnosti dát dohromady coherant scénář. Proces psaní scénářů je stejně důležité jako řízení při výrobě filmu a studenti budou učit všechny náležitosti.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

St Andrews se nachází ve Skotsku a známý jako domov golfu. Jeden z patnácti skotských univerzit, je University of St Andrews tam nachází. Je to také nejstarší skotská univerzita, založená v roce 1410.

Scénáristika Svatý Andrews. Získejte všechny informace o mistra v Scénáristika a obraťte se na školu v Svatý Andrews přímo!

1 Výsledky v Scénáristika, Svatý Andrews Filter

MLitt v psaní a psaní scénářů

University of St Andrews
Magistr
06 Zář 2021
<
Denní studium
31 Led 2021
Angličtina
Kampus

MLitt v psaní a psaní scénářů poskytuje bránu do profesionálního světa psaní pro jeviště, rozhlas nebo obrazovku.

Čtěte více