MASTERSTUDIES

Scénáristika Oslo

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

S Master in scenáristiky, studenti mohou rozvíjet své myšlenky na zdravou a kompletní scénář. Studenti budou rozvíjet dovednosti a disciplínu nezbytná pro ucelenou soustavu práce při současné podpoře skvělou budoucnost ve filmovém průmyslu.

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Oslo je hlavní město Norska. Úroveň vzdělání v tomto městě a životní styl je velmi vysoká. Jeho kvality vzdělávacích institucí zařadila mezi nejlepších evropských 3 regionů v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Existuje mnoho dalších renomovaných institucí, které nabízejí kvalitní vzdělání.

Scénáristika Oslo. Získejte všechny informace o mistra v Scénáristika a obraťte se na školu v Oslo přímo!

1 Výsledky v Scénáristika, Oslo Filter

Master v obrazovkách

University of Oslo - Faculty of Humanities
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Kultury obrazovky vám umožňují studovat, jak obrazovky ovlivňují naše chápání světa prostřednictvím různých obrazovek kina, televize, počítače a smartphonu, jejich filmů, seri ...

Čtěte více