close

Filtry

Zobrazit výsledky

Scénáristika Barcelona

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.Vezměte Master scenáristiku začít rozvíjet své nápady a leštění své schopnosti dát dohromady coherant scénář. Proces psaní scénářů je stejně důležité jako ř… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Vezměte Master scenáristiku začít rozvíjet své nápady a leštění své schopnosti dát dohromady coherant scénář. Proces psaní scénářů je stejně důležité jako řízení při výrobě filmu a studenti budou učit všechny náležitosti.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Být druhé největší město ve Španělsku, Barcelona je hlavním městem Katalánska provincie. To má více než 4 miliony obyvatel. Je to živé město, které hostí tisíce turistů ročně. To je doma k univerzitě v Barceloně mezi ostatními.

Scénáristika Barcelona. Získejte všechny informace o mistra v Scénáristika a obraťte se na školu v Barcelona přímo!

Méně
format_list_bulleted Filtry
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya
Barcelona , Španělsko

Mistr v Guonu usnadňuje znalosti při vytváření, tvorbě a psaní filmových skriptů a dalších audiovizuálních formátů.

Mistr v Guonu usnadňuje znalosti při vytváření, tvorbě a psaní filmových skriptů a dalších audiovizuálních formátů. -
Magistr
Denní studium
9 měsíce
španělština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde