MASTERSTUDIES

Magisterské studium Pskov. Více informací a kontakty na magisterské studium v Pskov.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Ruska (rusky: Россия) je zdaleka největší země na světě, zahrnující více než jednu osminu Země 's obydlenou půdy. Bývalý Státní výbor pro vysoké školství v Rusku financovány 240 univerzit, akademií a ústavy, což Ruska pevné zemi studovat palců

Magisterské studium Pskov. Informace o magisterském studiu Pskov. Ušetřete čas a kontaktujte školu Pskov přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr v ekonomii

Pskov State University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Cílem programu je vyškolit vysoce kvalifikované odborníky na mezinárodní úrovni, kteří jsou schopni efektivně aplikovat analytické a výzkumné kompetence, vůdcovské kvality, in ...

Čtěte více

Mistr V Elektrické Energetice a Elektrotechniky

Pskov State University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Ruština
Kampus
Online forma

Absolventi tohoto programu mají způsobilost provádět vědecký výzkum a řešit praktické problémy v oblasti elektrotechniky a energetiky.

Čtěte více