MASTERSTUDIES

Magisterské studium Barnaul. Více informací a kontakty na magisterské studium v Barnaul.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Magisterské studium Barnaul. Informace o magisterském studiu Barnaul. Ušetřete čas a kontaktujte školu Barnaul přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Filologické základy překladu.

Altai State University
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Program je zaměřen na získání teoretických znalostí a praktických dovedností z různých druhů překladatelské práce s ruského jazyka a ruského jazyka.

Čtěte více

Mistr v cizí regionovedenie

Altai State University
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Cílem programu - příprava specialistů v oblasti mezinárodních vztahů, zahraniční vlády a regionální politiky. Učení Region - Čína a Střední Asie.

Čtěte více

Mezinárodní vztahy

Altai State University
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Program plně vyhovuje současným potřebám po vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří mají znalosti o politických, ekonomických, právních a regionální aspekty současných mezinár ...

Čtěte více