MASTERSTUDIES

Magisterské studium Barnaul. Více informací a kontakty na magisterské studium v Barnaul.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Magisterské studium Barnaul. Informace o magisterském studiu Barnaul. Ušetřete čas a kontaktujte školu Barnaul přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Filologické základy překladu.

Altai State University
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
Kampus

Program je zaměřen na získání teoretických znalostí a praktických dovedností z různých druhů překladatelské práce s ruského jazyka a ruského jazyka.

Čtěte více

Magisterský program Digitální ekonomika a dolování dat

波尔祖诺夫阿尔泰国立技术大学
Magistr
Zář 2021
Ruština
Kampus

Tento program pokrývá tak důležitou oblast procesu dolování dat, jako jsou umělé neuronové sítě, supervizované učení, klasifikace, regrese, shlukování, redukce dimenze, strukt ...

Čtěte více

Mistr v cizí regionovedenie

Altai State University
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
Kampus

Cílem programu - příprava specialistů v oblasti mezinárodních vztahů, zahraniční vlády a regionální politiky. Učení Region - Čína a Střední Asie.

Čtěte více

Mezinárodní vztahy

Altai State University
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
Kampus

Program plně vyhovuje současným potřebám po vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří mají znalosti o politických, ekonomických, právních a regionální aspekty současných mezinár ...

Čtěte více

Magistr ve výstavbě komplexních budov a konstrukcí

波尔祖诺夫阿尔泰国立技术大学
Magistr
Zář 2021
Ruština
Kampus

Specializace: Výšková stavební konstrukce Budete studovat plánování, stavbu, provoz a obnovu výškových budov a staveb, včetně kompilace klasifikace a analýzy srovnávacích údaj ...

Čtěte více