MASTERSTUDIES

Magisterské studium Rozhlasová tvorba v Severní Amerika - Zde naleznete magisterské studium Rozhlasová tvorba v Severní Amerika

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Oblast rádiokomunikací zahrnuje nejen vliv rádia na kulturu, ale i složky komunikace, které doprovázejí tvorbu rozhlasu. Některé prvky, které mohou být studovány vedle rádiové technologie, zahrnují publikum, strukturu průmyslu a etiku výstav.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Magisterské studium Rozhlasová tvorba v Severní Amerika - Veškeré informace o magisterském studiu Rozhlasová tvorba v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Rozhlasová tvorba, Severní Amerika Filter

Magistr v televizi, rádiu a filmu

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Náš televizní, rozhlasový a filmový program vám ukáže, jak jsou filmy nasměrovány, jak jsou napsány televizní a filmové skripty a jak se vyrábějí rozhlasové programy. Naučíte ...

Čtěte více