MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Rozhlasová žurnalistika v Severní Amerika tady!

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Oblast vysílání žurnalistiky se týká toho, jak jsou informace shromažďovány a elektronicky distribuovány publiku. Po prozkoumání a uspořádání materiálu jsou sdíleny prostřednictvím rádiových vln, celosvětového webu nebo televize.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Rozhlasová žurnalistika v Severní Amerika. Získejte všechny informace o Rozhlasová žurnalistika a obraťte se na školu přímo v Severní Amerika!

1 Výsledky v Rozhlasová žurnalistika, Severní Amerika Filter

Magistr v oboru vysílání a digitální žurnalistika

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Absolventský program Newhouse v oblasti vysílání a digitální žurnalistiky je navržen tak, aby poskytoval potřebnou kombinaci praktického výcviku a teoretického studia, který v ...

Čtěte více