MASTERSTUDIES

Rozhlasová žurnalistika Dublin

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studie vysílání žurnalistiky se zaměřuje na to, jak výzkumem, vyšetřováním a zodpovědným přenosem zpráv elektronickou cestou divákům nebo posluchačům. Zaměření zahrnuje podcasty, dokumentární filmy, rozhlasové programy a články z internetu.

Irsko v poslední době zavedla zákon, který nařizuje všichni studenti účastní vysokoškolské vzdělání žádat o vládní úvěry, aby mohli dosáhnout jejich vyšší akademické sny. První oficiální jazyk je irský, také známý jako irský gaelský, ale angličtina (druhý úřední jazyk) je více široce použitý. Národní kapitál je Dublin. Irsko je známé pro oslavu svatého Patrika (17 březen) po celém světě.

Dublin, který je od Leinster provincie, je moderní středisko vzdělávacích institucí, které jsou známé pro kvalitní vzdělávání. Toto město má velký kulturní význam. Nabízí tři hlavní univerzity na vzdělání uchazečů: University of Dublin, Národní univerzita Irska a Dublin City University.

Rozhlasová žurnalistika Dublin. Získejte všechny informace o mistra v Rozhlasová žurnalistika a obraťte se na školu v Dublin přímo!

1 Výsledky v Rozhlasová žurnalistika, Dublin Filter

Ma ve výrobě vysílání pro rozhlas a televizi

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Tento program výroby-střed bude zajímat absolventy z jakéhokoliv oboru, kteří chtějí získat redakční a produkční schopnosti v rozhlasovém a televizním vysílání, a těmi, kteří ...

Čtěte více