MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Rozhlasová žurnalistika v Evropa tady!

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vysílací žurnalistika se již neomezuje pouze na rozhlas a televizi, ale nyní zahrnuje také zprávy zprostředkované prostřednictvím internetu. Když jsou informace zodpovědně prozkoumány a poté sdíleny s veřejností prostřednictvím elektronického média, označují se jako vysílání žurnalistiky.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Rozhlasová žurnalistika v Evropa. Získejte všechny informace o Rozhlasová žurnalistika a obraťte se na školu přímo v Evropa!

2 Výsledky v Rozhlasová žurnalistika, Evropa Filter

Magistr v žurnalistiky (sport)

University of Lincoln
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento magisterský program, který provozují bývalí a v současné době praktičtí sportovní novináři, je navržen tak, aby vás připravil na vzrušující kariéru ve sportovní žurnalis ...

Čtěte více

Ma ve výrobě vysílání pro rozhlas a televizi

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Tento program výroby-střed bude zajímat absolventy z jakéhokoliv oboru, kteří chtějí získat redakční a produkční schopnosti v rozhlasovém a televizním vysílání, a těmi, kteří ...

Čtěte více