Dálkové magisterské studium Robotics - Dálkové magisterské studium Robotics hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Robotics - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Robotics

Robotics

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Pole robotiky roste, aby vyhovovaly potřebám globální ekonomiky. Tím, že kombinuje matematiky, počítačové vědy a techniky, studenty, kteří studují robotika může pomoci předem technologie s cílem řešit rostoucí poptávku po umělé inteligence a strojních zařízení v soukromých i veřejných aplikacích po celém světě.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Dálkové magisterské studium Robotics - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Robotics. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Micromasters Programu V Robotice (University Of Pennsylvania)

edX
Online forma 48 týdnů September 2018 Spojené státy americké Cambridge

Roboti se rychle mění způsob, jakým žijeme a práci, a bude mít ještě víc revoluční dopad v příštích letech. Naučte se základy robotiky od renomovaných světových profesorů v dosahu (General robotiky, automatizace, snímání a vnímání) laboratoř, jeden z nejlepších robotických výzkumných center na světě. V tomto programu Robotics MicroMasters, naučíte matematických pojmů a programovací nástroje pro návrh, vývoj a programové roboty, které řeší průmysl-relevantní, reálných problémů. [+]

Roboti se rychle mění způsob, jakým žijeme a práci, a bude mít ještě víc revoluční dopad v příštích letech. Naučte se základy robotiky od renomovaných světových profesorů v dosahu (General robotiky, automatizace, snímání a vnímání) laboratoř, jeden z nejlepších robotických výzkumných center na světě. V tomto programu Robotics MicroMasters, naučíte matematických pojmů a programovací nástroje pro návrh, vývoj a programové roboty, které řeší průmysl-relevantní, reálných problémů.

Z samořiditelným automobilům do průmyslových robotů pracujících po boku lidí, aby robota roje podporujících pátracích a záchranných akcí, bude tento program MicroMasters pomůže rozvinout kritické myšlení a technické dovednosti potřebné pro vytváření nových řešení naléhavých problémů.... [-]