MASTERSTUDIES

Magisterské studium Regionální plánování - Zde naleznete magisterské studium Regionální plánování

Magisterský titul je absolvent úrovně studia, která uznává studenty za vynikající ve svých vybraných akademických oblastech se soustředěnými kurzy budování znalostí. Programy obvykle vyžadují dokončení jednoho až dvou let studia.

Co je Master v územním plánování? Tyto programy umožňují studentům stavět na jejich koncepčním poznání o územních studiích a manažerských dovednostech pro kariéru jako regionální nebo městští plánovači v komerčním prostředí. Studenti mají možnost pochopit, jak má městské a regionální plánování skutečný dopad na pohodu obyvatel, a naučit se pracovat s ostatními odborníky na zlepšovacích projektech. Témata předmětu mohou zahrnovat ekonomiku, design, právní studia, zdraví a bezpečnost, plánování rozpočtu, environmentální studie a infrastrukturu. Přijímání může vyžadovat předchozí ukončení předmětů nebo bakalářských titulů v předmětech, jako je ekonomie, matematika a zeměpis.

Dokončení magisterského studia v regionálním plánování může nabídnout mnoho užitečných výhod. Studenti se mohou naučit cenné organizační, komunikační a vodcovské dovednosti, které jsou nezbytné pro úspěšnou kariéru, konkurenční platy a osobnostní budování postav.

Náklady na přijetí programu se mohou lišit podle umístění každé instituce. Potenciální studenti se vyzývají, aby kontaktovali konkrétní školy nabízející požadovaný program pro další informace týkající se nákladů a dalších požadavků.

Studenti mohou očekávat, že využijí hodnost regionálního plánování v různých odměňujících kariérách. Potenciální pozice, které pomáhají rozvíjet a zlepšovat komunity, zahrnují městské a regionální plánovače, komunitní vývojáře, manažery bydlení, správce státní správy, vládní úředníky, stavební inspektory, krajináře, realitní agenty, vývojové inspektory a environmentální manažery. Regionální projektanti často pracují mezi různými aspekty komunity včetně místní správy, politických organizací, environmentálních agentur a zdravotních středisek.

Existuje mnoho mezinárodních a flexibilních kurzů na částečný úvazek, které jsou vhodné pro všechny studenty. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

2 Výsledky v Regionální plánování Filter

Magistr v oblasti územního plánování a rozvoje

Rezekne University of Applied Sciences
Manažerské kurzy
01 Feb 2020
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Campus forma

Program umožňuje získání komplexních znalostí a dovedností pro efektivní plnění funkcí manažera ve státních řídících strukturách na regionální úrovni i v regionálních obchodní ...

Čtěte více

Magistr komunitního a regionálního plánování

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
20 měsíce
Angličtina
Campus forma

Oblasti plánovací praxe (zahrnující městské, komunitní a regionální plánování a příbuzné sub-specializace) je již dlouho uznáván jako profesionální oblast v Kanadě, stejně jak ...

Čtěte více