MASTERSTUDIES

Magisterské studium Regionální plánování v Severní Amerika - Zde naleznete magisterské studium Regionální plánování v Severní Amerika

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Pokud má student zájem o životní prostředí a jak se využívá půda, může zvážit studium regionálního plánování. Disciplína zkoumá, jak efektivně využít pozemky v oblasti, která je větší než město nebo město.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Magisterské studium Regionální plánování v Severní Amerika - Veškeré informace o magisterském studiu Regionální plánování v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Regionální plánování, Severní Amerika Filter

Magistr komunitního a regionálního plánování

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
20 měsíce
Angličtina
Campus forma

Oblasti plánovací praxe (zahrnující městské, komunitní a regionální plánování a příbuzné sub-specializace) je již dlouho uznáván jako profesionální oblast v Kanadě, stejně jak ...

Čtěte více