MASTERSTUDIES

Magisterské studium Regionální plánování v Evropa - Zde naleznete magisterské studium Regionální plánování v Evropa

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Regionální plánování může zahrnovat učení o tom, kde umístit osady, jak efektivně likvidovat plýtvání danou komunitou nebo kdy upravit předchozí plány na ochranu životního prostředí. Programy po celém světě mohou být specifické pro oblast, kde je nabízena třída.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Magisterské studium Regionální plánování v Evropa - Veškeré informace o magisterském studiu Regionální plánování v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Regionální plánování, Evropa Filter

Magistr v oblasti územního plánování a rozvoje

Rezekne University of Applied Sciences
Lotyšsko, Rēzekne
Manažerské kurzy
01 Feb 2020
<
Denní studium
<
3 semestry
25 Oct 2019
Angličtina
Campus forma

Program umožňuje získání komplexních znalostí a dovedností pro efektivní plnění funkcí manažera ve státních řídících strukturách na regionální úrovni i v regionálních obchodní ...

Čtěte více