MASTERSTUDIES

Magisterské studium Wiener Neustadt. Více informací a kontakty na magisterské studium v Wiener Neustadt.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

Toto město má bohatou historii vzdělávání. Austrálie je největší a první obchodní škola-Fachhoschule, stejně jako inženýrské centrum, Univerzita aplikovaných věd Wiener Neustadit se nachází zde.

Magisterské studium Wiener Neustadt. Informace o magisterském studiu Wiener Neustadt. Ušetřete čas a kontaktujte školu Wiener Neustadt přímo zde.

nalezené výsledky Filter

MA v Business Consultancy International

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
07 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Business Consultancy International (BCi) je vysoce kvalitní a náročný obchodní program na magisterském stupni výuky výhradně v angličtině.

Čtěte více