close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Wiener Neustadt. Více informací a kontakty na magisterské studium v Wiener Neustadt.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

Toto město má bohatou historii vzdělávání. Austrálie je největší a první obchodní škola-Fachhoschule, stejně jako inženýrské centrum, Univerzita aplikovaných věd Wiener Neustadit se nachází zde.

Magisterské studium Wiener Neustadt. Informace o magisterském studiu Wiener Neustadt. Ušetřete čas a kontaktujte školu Wiener Neustadt přímo zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Wiener Neustadt , Rakousko

Business Consultancy International (BCi) je vysoce kvalitní a náročný obchodní program na magisterském stupni výuky výhradně v angličtině.

Business Consultancy International (BCi) je vysoce kvalitní a náročný obchodní program na magisterském stupni výuky výhradně v angličtině. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Zář 2021
07 Čvn 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory