MASTERSTUDIES

Magisterské studium Saint Pölten. Více informací a kontakty na magisterské studium v Saint Pölten.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Město infrastruktura byla rychle roste, a to má za následek i růst vzdělávacích zařízení a středisek. Některé z těchto zařízení patří Pölten University of Applied Sciences, filozoficko-teologické univerzity a mnoho dalších.

Magisterské studium Saint Pölten. Informace o magisterském studiu Saint Pölten. Ušetřete čas a kontaktujte školu Saint Pölten přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr Aplikovaného Výzkumu A Inovace V Informatice

St. Pölten University of Applied Sciences
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Magisterský studijní program v anglickém jazyce školí odborníky na profesionální činnost na rozhraní mezi průmyslem a výzkumem. Absolventi tohoto programu, vybaveni hlubokými ...

Čtěte více

Mistr v kybernetické bezpečnosti a odolnosti

St. Pölten University of Applied Sciences
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Silná závislost na digitálních technologiích ve všech oblastech života a podnikání vyžaduje bezpečné a odolné informační a komunikační systémy. Náš nový magisterský studijní p ...

Čtěte více