MASTERSTUDIES

Magisterské studium Laxenburg. Více informací a kontakty na magisterské studium v Laxenburg.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Rakousko bude vystavovat studenty s různými této země 's "vynikající " kultury. Rakousko je vynikající volbou studium v ​​zahraničí pro studenty se zájmem v německém jazyce.

Magisterské studium Laxenburg. Informace o magisterském studiu Laxenburg. Ušetřete čas a kontaktujte školu Laxenburg přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mezinárodní mistr v souladu s protikorupčním opatřením a kolektivní akce (IMACC)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Magistr
Magistr
18 Říj 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
31 Srp 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Mezinárodní magisterský program proti porušování předpisů a kolektivní akce (IMACC) je prvním magisterským programem speciálně navrženým pro profesionály v oblasti boje proti ...

Čtěte více

Master v protikorupčních studiích (MACS)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Magistr
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

IACA je první mezinárodní organizací a vzdělávací institucí, která nabízí globální postgraduální studijní program v oblasti boje proti korupci a dodržování předpisů: Master of ...

Čtěte více