Magisterské studium Psychologie Turecko - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Psychologie Turecko - Zde naleznete magisterské studium

Psychologie

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Psychologie má mnoho praktických aplikací vně akademického výzkumu, včetně použití v terapii, vzdělávání, obchodu a mnoha dalších oblastech.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Magisterské studium Psychologie Turecko. Veškeré informace o magisterském studiu Psychologie v Turecko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr v experimentální psychologie

Izmir University of Economics
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Turecko Izmir

Experimentální psychologie Magisterský Program Izmir University of Economics je program, který si klade za cíl připravit absolventy, které vykazují technologické, teoretické a konceptuální znalosti založené na psychologii obecně a na experimentální metodice do hloubky; know-how je umístěn psychologie jako vědní obor a jak to studuje chování a kognitivní procesy na základě historických [+]

Experimentální psychologie Magisterský Program Izmir University of Economics je program, který si klade za cíl připravit absolventy, které vykazují technologické, teoretické a konceptuální znalosti založené na psychologii obecně a na experimentální metodice do hloubky; know-how je umístěn psychologie jako vědní obor a jak to studuje chování a kognitivní procesy na historickém základě; mít pravomoc porovnávat metody, základní předměty a předpoklady psychologie s ostatními disciplínami a identifikovat příspěvky psychologického hlediska na interdisciplinární úrovni; mají non-diskriminační perspektivu směrem různého věku, rasy, náboženství, sexuální orientace, zdravotně postižené, socioekonomický status, skupin pohlaví, etnický původ, národní identity; vědeckým učení a kritické myšlení; mají zájem k lidským behaviorálních a kognitivních zkušeností; schopen vyhodnotit a internalizovat nabytých znalostí; se zabývá problémy týkající se behaviorálních a kognitivních jevů na tvůrčí a vědeckou kritické základě; otevřený novým myšlenkám; zaujmout objektivní postoj a perspektivu; schopný skepticky kritizovat a hodnotit one`s vlastních myšlenek, jakož i nových myšlenek; schopny generovat původní problémy v oblasti výzkumu a navrhnout vědecký výzkum nastavení pomocí vhodných výzkumných metod; schopni formulovat výzkumné problémy a hypotézy testovatelným formě a provozně definovat pojmy; schopen vyvinout nastavení výzkumu adekvátní pro zkoumaný problém, který minimalizovat pravděpodobnost chyb a alternativní vysvětlení a ke zvýšení vnitřní a vnější platnosti; schopni používat různé nástroje pro měření pro měření definovaných proměnných; schopni použít vhodné statistické metody při analýze dat a je schopen posoudit, diskutovat a předávat údaje; schopni používat účinnou jazykové a řečové dovednosti ve vyjádření psychologické znalosti; znát a internalizované etické předpisy tureckého psychologické asociace a provozovat v souladu s těmito předpisy v provozu... [-]