Magisterské studium Psychologie Macao - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Psychologie Macao - Zde naleznete magisterské studium

Psychologie

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Psychologie má mnoho praktických aplikací vně akademického výzkumu, včetně použití v terapii, vzdělávání, obchodu a mnoha dalších oblastech.

Pokud potřebujete zažít ty nejlepší časy v Číně, pak studovat v Macau. Macau vám překrásný moment, jak si pobyt léta v zemi, přes různé úrovně. Zamilujete si nádherné vlastnosti a terén země.

Magisterské studium Psychologie Macao. Veškeré informace o magisterském studiu Psychologie v Macao. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr v poradenství a psychoterapii

University of Saint Joseph
Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Macao Macau

Cílem tohoto magisterského v poradenství a psychoterapie je poskytnout absolventům vysokých škol zájem o práci v oblasti duševního zdraví se potřebné teoretické a praktické znalosti pro diagnostiku ... [+]

Tento Master v poradenství a psychoterapii program je vyučován v angličtině a titul MBA uděluje USJ a na Katolické univerzitě v Portugalsku.

Master v poradenství a psychoterapii

&nbsp

Poradce a psychoterapeuty se již nacházejí pouze v nemocnicích a na klinikách, ale bude významně přispívat k blahobytu jednotlivců ve školách, na pracovištích a v širším společenství. Cílem tohoto mistra je poskytnout absolventům vysokých škol zájem o práci v oblasti duševního zdraví se potřebné teoretické a praktické znalosti v oblasti diagnostiky, poradenství a léčbu různých psychologických otázek a problémů.

&nbsp... [-]