Magisterské studium Psychologie Macao - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Psychologie Macao - Zde naleznete magisterské studium

Psychologie

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Master 's titul v oboru psychologie je určen pro absolventy, kteří se snaží rozvíjet své znalosti na pokročilé úrovni, zvyšuje jejich klinické dovednosti jako výsledek.

Macao má jednu z nejsilnějších vyššího vzdělání regulační úřad. Tento orgán zajišťuje, že kvalita vysokoškolského vzdělávání je na mezinárodních standardů. Macau dohlížet více než 100 vysokoškolských zařízení přes Macau.

Magisterské studium Psychologie Macao. Veškeré informace o magisterském studiu Psychologie v Macao. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr v poradenství a psychoterapii

University of Saint Joseph
Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Macao Macau

Cílem tohoto magisterského v poradenství a psychoterapie je poskytnout absolventům vysokých škol zájem o práci v oblasti duševního zdraví se potřebné teoretické a praktické znalosti pro diagnostiku ... [+]

Tento Master v poradenství a psychoterapii program je vyučován v angličtině a titul MBA uděluje USJ a na Katolické univerzitě v Portugalsku.

Master v poradenství a psychoterapii

&nbsp

Poradce a psychoterapeuty se již nacházejí pouze v nemocnicích a na klinikách, ale bude významně přispívat k blahobytu jednotlivců ve školách, na pracovištích a v širším společenství. Cílem tohoto mistra je poskytnout absolventům vysokých škol zájem o práci v oblasti duševního zdraví se potřebné teoretické a praktické znalosti v oblasti diagnostiky, poradenství a léčbu různých psychologických otázek a problémů.

&nbsp... [-]