Kombinované magisterské studium Projektový management v Tanzanie - Dar Es Salaam - Kombinované magisterské studium Projektový management v Tanzanie - Dar Es Salaam hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Projektový management v Tanzanie - Dar Es Salaam - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Projektový management v Tanzanie - Dar Es Salaam

Projektový management

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Projektový management zahrnuje organizaci a úspěšně podávání projektů. Dovednosti jsou často používané pro řízení rizik, přizpůsobování se změnám a efektivní komunikaci se zúčastněnými stranami a jejich očekávání. Projektový manažer může být zapojený do několika projektech současně.

Dobré ideály potvrzený rozsudkem Tanzanie by mohl být dobrý důvod pro to, abyste se k této východoafrické zemi. No, existuje mnoho lidí, kteří považují mluvy svahilštině země jako dobré místo k životu, a nyní tropické klima regionu. Kulturní hloubka je zde jen za interakci s jak jste se dozvědět více ideálů. Lidská práva jsou vážně střežené, a všichni v této zemi má stejnou příležitost kvality vysokoškolského vzdělávání. Studentský život ve velkých městech Arusha, Mwanza a odvážit se s salaam stojí za vyzkoušení. Přijďte a užijte si kvalitní vzdělání za přijatelnou cenu tady.

Dar Es Salaam je nejen hlavním městem Tanzanie, ale také hlavním centrem akademiků v této zemi. Vedoucí vysoká škola je University of Dar Es Salaam s celkovým počtem asi 50.000 studentů.

Kombinované magisterské studium Projektový management v Tanzanie - Dar Es Salaam - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Projektový management v Tanzanie - Dar Es Salaam Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tanzanie - Dar Es Salaam zde!

Čtěte více

Mistři V řízení Projektů (mpm)

The Open University Of Tanzania
Online & Campus forma Kombinované 18 měsíců February 2018 Tanzanie Dar Es Salaam

Master of Project Management je odborná kvalifikace, která poskytne studentovi zdravou vzdělávací platformu pro kariéru v řízení projektů. Cílem programu je vytvořit odborníky v oblasti projektového managementu, kteří mají lepší znalosti a více dovedností. [+]

Kombinované magisterske studium Projektový management Dar Es Salaam. The Master of Project Management Je odborná kvalifikace, která poskytne studentovi zdravou vzdělávací platformu pro kariéru v řízení projektů. Cílem programu je vytvořit odborníky v oblasti projektového managementu, kteří mají lepší znalosti a více dovedností. Tento špičkový interdisciplinární a meziodvětvový program navržený se vstupy z příslušných průmyslových odvětví významně posiluje a rozvíjí odborné znalosti odborníků v oblasti projektového managementu kromě toho, že uspokojuje potřeby nových účastníků nebo aspiračních profesionálů. Obecné cíle programu MPM Cíle vzdělání programu jsou: Připravit a vybavit studenty znalostmi, dovednostmi a kompetencemi na úrovni, kde mohou odborně přispět k řízení projektu v organizaci. Pomáhá studentům rozvíjet praktické dovednosti v analýze konceptů a postupů souvisejících s řízením projektů Připravit studenty na zvládnutí vyšších a profesionálních rolí při řízení projektů, čímž se zlepší jejich kariérní příležitosti a dosáhne samo-rozvoje. Vstupní Kvalifikace Program je otevřen kandidátům s různým zázemím. Potenciální kandidáti však musí splňovat tyto minimální požadavky: Musí být držitelem prvního nebo druhého stupně se specializací na Open University of Tanzania nebo mít rovnocenný titul z jiných vysokých škol nebo uznávaných / akreditovaných vysokých škol. Žadatelé, kteří mají vysokoškolský diplom v oblasti řízení projektů nebo v související oblasti nejméně na druhé úrovni. Žadatelé, kteří jsou držiteli nižších tříd pokročilých diplomů nebo vysokoškolských diplomů, mohou být považováni za přijetí, pokud splnili schopnost svých akademických možností prostřednictvím GMAT, jejich ekvivalentu nebo dodatečného výcviku na úrovni diplomu a schválila rada fakulty. Žadatelé, kteří jsou držiteli uznaných odborných kvalifikací CPA (T), ACCA, CPSP atd., Mohou být... [-]