Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme - Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme

Projektový management

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Project Management je soubor odborných dovedností pro stanovení obchodních cílů a dokončení projektů. Je běžné, že ve velkých korporací, vývojových a technických firem, ale principy projektového managementu mohou být použity v libovolné velikosti nebo typu úřadu, který potřebuje organizaci a směr projektu.

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Saint-Jérôme zde!

Čtěte více

Masters Projektový Management

Université Du Québec En Outaouais UQO
Campus forma Kombinované September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení. [+]

Kombinované magisterske studium Projektový management Saint-Jérôme. Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení. Tak po prostudování proveditelnosti těchto projektů, budou schopni realizovat nejvhodnější strategii pro jejich dosažení. Díky plánovacích nástrojů, které byly začleněny do své praxi se tyto manažery, aby zajistily, že cíle, a to jak finanční a organizační, bude dosaženo. Kompetentní v oblasti řízení lidských zdrojů, budou také spolupracovat s lidmi schopni zajistit úspěch projektu. Pravidelného toku - S PAMĚTÍ (M.SC,) Tato cesta zajímavé pro ty, kteří chtějí rozvíjet své odborné znalosti v oblasti výzkumu. Užitečná pro nácvik manažery, kteří si chtějí prohloubit konkrétní praktický problém, to je také pro lidi, kteří chtějí pokračovat ve studiu na postgraduální úrovni. Tato cesta umožňuje vývoj vědecko-výzkumné dovednosti jak koncepčně, tak pomocí pokročilých nástrojů pro sběr a zpracování dat. Psaní paměť umožní studentům postupovat znalosti v oboru tím, že poskytuje inovativní řešení pro projektový management pokročilé problémy. PROFESSIONAL PATH (MGP) Obecná cesta - specializované nebo řízené studie Tři cesty tohoto profilu jsou určeny pro profesionály, kteří již pracují v prostředí projektu a chtějí dále rozvíjet své dovednosti. Z globálního hlediska disciplíny, budou projektoví manažeři vyškolení v rámci tohoto programu bylo možné úspěšně převzít vedoucí odpovědnosti na pracovišti. Znalosti, zkušenosti a postoje jsou navrhované v čele vývoje projektového řízení. Přesněji řečeno, obecné směrování umožňuje zájemcům k rozvoji jejich univerzálnost pomocí následujících volitelných předmětů v různých oblastech souvisejících... [-]