Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme - Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme

Projektový management

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Projektoví manažeři lze nalézt v mnoha různých průmyslových odvětvích, jako jsou stavební společnosti a obecních samospráv. Kdykoli velká organizace zahájí projekt, který vyžaduje koordinaci mezi více oddělení, projektový management může být významným přínosem pro udržení projekt běží hladce a podle plánu.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Projektový management v Kanada - Saint-Jérôme Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Saint-Jérôme zde!

Čtěte více

Masters Projektový Management

Université Du Québec En Outaouais UQO
Campus forma Kombinované September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení. [+]

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení.

Tak po prostudování proveditelnosti těchto projektů, budou schopni realizovat nejvhodnější strategii pro jejich dosažení. Díky plánovacích nástrojů, které byly začleněny do své praxi se tyto manažery, aby zajistily, že cíle, a to jak finanční a organizační, bude dosaženo. Kompetentní v oblasti řízení lidských zdrojů, budou také spolupracovat s lidmi schopni zajistit úspěch projektu.

Pravidelného toku - S PAMĚTÍ (M.SC,)... [-]