Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau - Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau

Projektový management

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Projektový management zahrnuje organizaci a úspěšně podávání projektů. Dovednosti jsou často používané pro řízení rizik, přizpůsobování se změnám a efektivní komunikaci se zúčastněnými stranami a jejich očekávání. Projektový manažer může být zapojený do několika projektech současně.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Projektový management v Kanada - Gatineau Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Gatineau zde!

Čtěte více

Masters Projektový Management

Université Du Québec En Outaouais UQO
Campus forma Kombinované September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení. [+]

Kombinované magisterske studium Projektový management Gatineau. Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení. Tak po prostudování proveditelnosti těchto projektů, budou schopni realizovat nejvhodnější strategii pro jejich dosažení. Díky plánovacích nástrojů, které byly začleněny do své praxi se tyto manažery, aby zajistily, že cíle, a to jak finanční a organizační, bude dosaženo. Kompetentní v oblasti řízení lidských zdrojů, budou také spolupracovat s lidmi schopni zajistit úspěch projektu. Pravidelného toku - S PAMĚTÍ (M.SC,) Tato cesta zajímavé pro ty, kteří chtějí rozvíjet své odborné znalosti v oblasti výzkumu. Užitečná pro nácvik manažery, kteří si chtějí prohloubit konkrétní praktický problém, to je také pro lidi, kteří chtějí pokračovat ve studiu na postgraduální úrovni. Tato cesta umožňuje vývoj vědecko-výzkumné dovednosti jak koncepčně, tak pomocí pokročilých nástrojů pro sběr a zpracování dat. Psaní paměť umožní studentům postupovat znalosti v oboru tím, že poskytuje inovativní řešení pro projektový management pokročilé problémy. PROFESSIONAL PATH (MGP) Obecná cesta - specializované nebo řízené studie Tři cesty tohoto profilu jsou určeny pro profesionály, kteří již pracují v prostředí projektu a chtějí dále rozvíjet své dovednosti. Z globálního hlediska disciplíny, budou projektoví manažeři vyškolení v rámci tohoto programu bylo možné úspěšně převzít vedoucí odpovědnosti na pracovišti. Znalosti, zkušenosti a postoje jsou navrhované v čele vývoje projektového řízení. Přesněji řečeno, obecné směrování umožňuje zájemcům k rozvoji jejich univerzálnost pomocí následujících volitelných předmětů v různých oblastech souvisejících... [-]