Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau - Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau

Projektový management

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Mistr 's titul v oboru řízení projektů je určen pro potřeby profesionály, kteří se snaží zlepšit své schopnosti v integraci komplexních projektů, motivace týmu, a poskytuje nákladově efektivní výsledky.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Kombinované magisterské studium Projektový management v Kanada - Gatineau - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Projektový management v Kanada - Gatineau Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Gatineau zde!

Čtěte více

Masters Projektový Management

Université Du Québec En Outaouais UQO
Campus forma Kombinované September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení. [+]

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení.

Tak po prostudování proveditelnosti těchto projektů, budou schopni realizovat nejvhodnější strategii pro jejich dosažení. Díky plánovacích nástrojů, které byly začleněny do své praxi se tyto manažery, aby zajistily, že cíle, a to jak finanční a organizační, bude dosaženo. Kompetentní v oblasti řízení lidských zdrojů, budou také spolupracovat s lidmi schopni zajistit úspěch projektu.

Pravidelného toku - S PAMĚTÍ (M.SC,)... [-]